Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

Suhoj

Evo par mojih najboljih fotki





















InFlames


InFlames


InFlames

PC-9M Hudournik & JAS-39C Gripen


InFlames

Typhoon & Viper over Batajnica


Ako nije tajna i, da te ne gnjavim posebice preko maila bilo bi lepo, da nam kažeš sa kojim aparatom i kojim teleobjektivom slikaš ove divote?

Josip

AirGuard

Iako je tema o aeromitingu stavicu napomenu vezanu za sam jubilej,posto je dosta citana-u Politikinom Zabavniku danas je izasao tekst vezan za 100 god vojnog vazduhoplovstva Srbije,preporucujem svima koje zanima da u kratkim crtama procitaju(i vide neke slike).

Sama naslovna je veoma lijepo osmisljena.

InFlames

Quote from: JŽ on 14-09-2012, 08:30:58
Ako nije tajna i, da te ne gnjavim posebice preko maila bilo bi lepo, da nam kažeš sa kojim aparatom i kojim teleobjektivom slikaš ove divote?

Josip

Hvala Josipe ;)

Nikon D300 i Sigma 50-500mm... nadam se da cu u bliznoj buducnosti imati dovoljno financi da si nabavim Nikkor 300mm i konverter 1.4x (a mozda i D600 :D)

InFlames

Russians over Batajnica!


Quote from: InFlames on 14-09-2012, 12:06:24
Quote from: JŽ on 14-09-2012, 08:30:58
Ako nije tajna i, da te ne gnjavim posebice preko maila bilo bi lepo, da nam kažeš sa kojim aparatom i kojim teleobjektivom slikaš ove divote?

Josip

Hvala Josipe ;)

Nikon D300 i Sigma 50-500mm... nadam se da cu u bliznoj buducnosti imati dovoljno financi da si nabavim Nikkor 300mm i konverter 1.4x (a mozda i D600 :D)


U biti ja stvarno ne vidim neke potrebe, da se menja pošto je ovo za moje oči (a nisam neznalica) sasvim adekvatno.

dusko

Jos se nije slegla prasina oko aeromitnga, a cuo sam neke glasine da ce isti biti i sledece godine (u sta sumnjam :think)

Goran A.


airsuba

Imamo svake godine 'otvoren dan', i to je aero-miting   :)



Lykos

Quote from: Airsuba on 17-09-2012, 12:43:41
Imamo svake godine 'otvoren dan', i to je aero-miting   :)
A kada je otvoreni dan?

InFlames

Sledi jos poslednji deo fotoreportaza



Strizhi nisu bili tako losi, kolika so bila ovdje ocekovanja. Sa obzirom, da ne treniraju programa sa samo 3 aviona, i da im je bio uhapsen komandir, sretni smo lako bili, da su uopce letjeli. A njihov solista, bio je odlican - u rangu Eurofajtera. Moje je razocaranje bilo upravo na srpski strani - ocekivao sam solo nastope sa MiG-21 i MiG-29 a dobio nisam nista od toga. fala bogu barem za intercept i napad na aerodrom, al to nije to. A organizacija samog mitinga - katastrofa - posjetio sam vise od 30 airshowa, izmedzu Vriginije u SAD i Zhukovskog u Rusiji, i organizacijsko, to je bio jedan od losih...