...

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

...
...

KuKLiNsKi

horror od slika... nikako pravu svjetlost pogodit








sad popravit greške, donji dio rotora i glavu ofarbat na crno,
stražnji rotor na crveno, nosače naoružanja na srebrno...
wash je od tempere al na minimum jer je kao "testni"   :caooo

Suhoj

Fino izgleda
Ovako ga ostavljas ili farbas neku kamuflazu?
Pitam jer nisam video jednobojnu verziju Mi-28

KuKLiNsKi

nijedna A kamuflaža mi se ne sviđa pa sam ga po svoje ofarbo u stilu novih N verzija kad izađu iz tvornice...
kao neki testni vrag.. =)

airsuba

jel mu repni točak pokretan?
ovako je naopako...  :think

dobro izgleda

KuKLiNsKi

#5
nije nije zaljepio sam ga... to mi je neki fetiš da ih uvjek stavim zadnji kotač ko da su ga gurali u rikverc =)
planiram na njemu koju ceradu a htio sam i one trakice na svaki krak rotora stavit da ih vjetar ne okreče al nemam
nijednu sliku dovoljno dobru da vidim di točno ih montiraju pa zasad neču to radit

neznam dal da mu još jače zaprljam rep od auspuha... uživo se malo bolje vidi al aj..

djos & filip

Lepo uradjeno za sada, cini mi se da je Zvezda bas pogodila izgled ovog helikoptera (spojeve ne komentarisem :)

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

KuKLiNsKi

šta nisam dovoljno šmirglo?  :cry    ;D

KuKLiNsKi

#8
evo radim na toj ceradi na glavi rotora da sakrije to ruglo i nikako da uspijem... mokar papir se počupa, isto tako alu folija... ima neko neku ideju?  :-\  razmišljam o plastičnoj vrečici pa da ju grijem fenom za kosu isto ko na T55...
baš je komplicirano jer te cerade guraju unutra u otvor, ne puste da vise sa strane...

KuKLiNsKi

malo još radio na prljanju, ofarbo donji dio rotora na crno, malo greške popravio... ima još posla...
slikat ču ga i vani.. možda budu bolje slike =)




:caooo