MiG 21 bis 17163

Previous topic - Next topic

M@rio

   

Ovo je još jedan od migova koje ću uraditi...Maketa je naravno Zvezdina u mojoj najomiljenijoj razmeri 1/72, ima malo rezina i eceraja koji su za ovu priliku uzeti od Lift Here-ovog bisa...Eceraj je inače jako dobar i od iste je firme, rezinski točkovi-bočni i sedište nisu loši, a ko ih je izradio ne znam...Dekali Lift Here, plus stensili od originalnog seta dekala...Biće i ovde hirurgije i malo dorađivanja...Priprema za početak radova u toku i nadam se da ću uskoro uraditi nešto što bi bilo vredno prikazivanja!
Pozdrav!!!
M@rio

Sandman

Da se ne ponavljam za dodatke - već ti napisah na drugoj temi o tome, ali svakako samo polako i bez žurbe i trebalo bi da ovo na kraju bude još jedna lepa maketa...

M@rio

#2
Evo malko sam kao nesto radio...Modifikovao sam usisnik i jako sam zadovoljan kako to sada izgleda! Malo jos gitovanja i smirglanja i to je to...
Slike opet nisu neke ali dok ne nabavim bolji foto aparat, to nam je sto nam je!

         

                           
M@rio

PELE

Одличан посао, мислим да си једини који исправља вертикалац на Звездиној макети и то ми се свиђа, браво!

Само напред!  ;)

M@rio

Radovi nekako polako napreduju...Prepravljene (prerezane) neke panel linije, ima još da se radi na tome!


       
       
                          

Nadam se da će do sledećeg postovanja proći mnogo manje vremena!
Pozdrav!!!
M@rio

Sandman

Dobro napreduješ za sada, a lepe i dorade radiš - ispravka linija panela na vertikalcu kao i isečene komandne površine na vertikalcu i na krilima.

Samo vidi zagituj i profiliši poklopac na nosu koji si zalepio - iako se lepi u udubljenje u trupu ipak ima stepenasti prelaz, a treba da ima ravan prelaz u odnosu na trup.

M@rio

Ovo je takođe, kao i UM odrađeno pre izvesnog vremena, ali sam fotografisao tek nedavno...
Evo malo fotki, za sada...

            
            
            
                                                 

Pozdrav,
Mario
M@rio