Rucna izrada 100%

Previous topic - Next topic

borisbet

Trenutno u izradi HMS VICTORY kompletno rucna izrada,niti jedan detalj nije niti ce biti kupljen.Predvidjeno je da uradim kompletan brod rucno svaki element.









Endeavour yacht







slikano telefonom pa je losiji kvalitet slika

Ako može jedan savet?

To ne važi samo za tebe nego i za ostale maketare na forumu.
Ako iole držite do svojih radova, onda ih i slikajte(prezentirajte kako zaslužuju.
Mobiteli i sl. igračke nikada neče dati kvalitetan utisak dobrog rada.

Malo bolji kompaktni digitalac ili DSLR aparat,neupadljiva pozadina i dobro svetlo. To je sve što treba.

Josip

airsuba

Koje su razmere brodovi?
Dobro napreduju

anki

Od cega je trup na jahti? Izgleda savrseno glatko kao da je neka plastika?
Inace svaka cast . Dobar posao radis.

borisbet

Kod jahte je kobilica i rebra od drveta,zatim prostor izmedju rebara popunjen drvetom pa onda pregitovan i ofarban auto lakovima pa se zato tako sija . Izgleda da je od plastike zato sto sam odradio postupak farbanja kao kod automobila

KuKLiNsKi

jako ljepo...  ona jedrilica stvarno izgleda ko od stakla =))
nadam se da češ neki wash stavil na victory da malo sjene baci i tako... 

Warhawk

Jedino što bih ja kupio su cevi topova, pošto se mogu naći za male pare. Već njihovi lafeti mogu lako da se prave
Mada ako ti je baš do vežbe, možeš da napraviš jedan pa napraviš kalup i izliješ duplikate

'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

borisbet

Quote from: warhawk on 18-05-2012, 09:52:50
Jedino što bih ja kupio su cevi topova, pošto se mogu naći za male pare. Već njihovi lafeti mogu lako da se prave
Mada ako ti je baš do vežbe, možeš da napraviš jedan pa napraviš kalup i izliješ duplikate



U planu je da ih sam izlijem isto tako i sidra