Eduard 1/48 P 39q Airacobra

Previous topic - Next topic

Noless

Poz svima....
Evo mog najnovijeg aviona, kao sto vidite radi se o P 39q airacobra. Maketa je eduardova, weekend edition, dodati samo pojasevi.
Maketa je odlicna, uklapanje je perfetno (al mislim da ste upoznati s tim obzirom da ih ima jos na forumu). Boje su MM ali neki moji mixsevi :naughty
toliko od mene, sad je red na vas... :cheers













flanker

Lepo. Možda malo jači čiping na gazećim površinama, ali sve ostalo je kako treba. ehm moje skromno mišljenje...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

zero


airsuba

Fotke vuku malo na žuto, ali maketa svakako izgleda vrlo dobro  :)

Nenad Pozega


Noless

hvala puno ljudi!!!  :super

@Airsuba: u pravu si, nesto mi menja boje aparat, i zelena u cockpitu nije toliko zelena uzivo (u pitanju je ona zink). U svakom slucaju mnogo lepse izgleda uzivo...
@Flanker: nije jak čiping na gaznim povrsinama, istakao ga je bilc, uzivo je mnogo suptilniji...

Zašto nisi sačekao da svane sunce, pa ga popodne lepo izneo na svetlo i slikao kako treba?
Ima potenciala ali na tim slikama se to slabo vidi.

Noless

@JZ: zato sto ovde pada kisa danima  :cry

MARINKO

Ako mene neko pita odlicno je ispala kobrica, cini mi se samo da vrata sa desne strane nisu trebala da budu otvorena, samo sa leve?

MARINKO

Pogresio sam, vrata su trebala biti otvorena sa desne strane, sa leve je kutija sa rucicama za gas

Noless

@marinko: otvarala su se i leva vrata ali uglavnom kada se avion servisirao, ja sam se odlucio da ih otvorim posto ne "dihtuju" dobro pa me je smaralo da se zezam sa gitovanjem pogotovu što su to providni delovi...

husky