mirage 2000

Previous topic - Next topic

drakii


drakii

Opet po prolog, dva Mraza 2000D dopravljashe u IAI  i GD kasnije, jedsan se skrjao odmah a drugi...., ovako bi nekako izgledao, ali nadalje tajac, pa reshih da pokusham da ga obelodanim, a uz njega i obichan 2000 D , radi paralele, a onda i jednosedi C, i takoi dalje, sve ods Italeri resursa, vidimo se, pozdrav

Goran A.

Nisam nikada naisao na nesto slicno poput ovog IAI Mirage 2000, imas neki link, sliku? To je neki sbbkbb?

drakii

Nezvanichno je trebalo da ga ameri testiraju kao F21G....,  videh da je pre dve do tri godine i neko nashe gore list radio Super Lioona, a i neki amer je isticao slike na netu, i on se pogubio, a pre neshto vishe godina je chasopis Airenthusiast objavo vishe informaciju nego chlanak, bez ikakve ilustracije, od tada me zaintrigirala pojava, i iz nekih razgovora sa aeropatama sam dopunio zelju da ga osmislim, pa najzad je doshao na red, he he red, kodmene relatizovana pojava zbog broja radova, ajeste testirano neshto ala Mirage 2000D koji je prethodno IAI obradjivala aGD je dao motor i tako su nastale dve letelice, od kojih se jedna vrlo brzo potroshila ivertikalnim sletanjem uz pomoch gravitacije preshla u pechurke, a drugi, nishta bar ja neznam, to je sve shto znam, ali dechija mashta moze svashta, a moja mashtauz neke smernice produkovala je vidjeno, pozdrasv

matilda

Mirage 2000 sa kanardima, pa jos u izraelskoj sluzbi
... apsolutno romanticno.
Miraza obozavam, a izraelci su najsareniji,tako da ova kombinacija zvuci kao jedan predivan avion...
Bas bi nas lepo pocastio da je zavrsis...

Stevan