Eduard F6F-3 Hellcat 1:48

Previous topic - Next topic

Smajser

Zapoceo sam radove na ovoj odlicnoj Eduardovoj maketa pa evo slika...







Pratt & Whitney R-2800 Double Wasp je prava lutkica. Steta sto se na sklopljenoj maketi vidi samo delimicno prednji deo motora.











U kabini je dodato platno koje visi sa jastucica iza glave pilota, rucice gasa i jos par sitnica. Sada sledi samogradnja unutrasnjeg dela aviona iza oklopne ploce, posto je po sastavnici potpuno prazan, a vidi se kroz zadnje prozorcice + odvojeno armirano staklo ispred nisana.

KuKLiNsKi


Paja

Ovo je bas ludacki makro mod,tako da sve ovo izgleda 166x bolje uzivo nego na slikama... ;) A na slikama izgleda opasno dobro... To sam morao da kazem... ;)

zero



mcaslav

Stvarno moćno izgleda...

Samo napred!!!

Ništa nije toliko neizbežno kao greška na koju je došao red!

becka75

Da spremam drvo za postolje?Extra!

Smajser

Quote from: becka75 on 05-07-2012, 15:36:24
Da spremam drvo za postolje?Extra!

Kako je krenulo, trebace postolje da imitira nosac aviona  :super

becka75

Proradila mi je cnc masina,tako da ako treba nosac od drveta,dobices!

airsuba


Smajser

Doradjen ''suplji'' deo iza oklopne ploce. Cemu sluzi ovo burence nemam pojma, ali postoji na presecima. Verovatno neka tecnost za turboindzeksn  ;D :pilot






drakii

utepa ga nachisto, popzdrav s Juga, jedino si pogreshio razmeru...., kod izbora razmere :bravo

Smajser

Quote from: drakii on 07-07-2012, 19:21:56
utepa ga nachisto, popzdrav s Juga, jedino si pogreshio razmeru...., kod izbora razmere :bravo

48mica je za mene minimum...i za nju sam corav  8)

Smajser

Kabina se lepo ''uglavila'' u levu polutku.



U njoj se nalazi i radio koji je malo preradjen. Dodat mu je i mali spiralni kabl. Tanka bakarna zica namotana kao ''feder''pa ofarbana u crno...


Gemini