tegi mizi pa

Previous topic - Next topic

drakii
















drakii

Elem, nisam mostao bez texta, inache u masi zapochinjanja, zapocheh i nekolicinu Migova, E2.2 ili Ye 2, kako vam drago je kombinatorika , Airfix trup us seckanje ostalo potrbno da se dovede u potrebne mere, krila od Revell Tornada, naravno, adaptirana, osatalo uglavnom uradi  sam, narabni i delovi iz vishkova, ostalo se vidi, shta da se kaze, a da toga nema na netu, uz njega je i Mig 21 93, osnova Eastern express a dodaci Kondor, Bilekov Mig 21 U, zadnji nikako nije za pochetnike, malo je grdji od naskromnijih short ranova, a ja ove godine vech punim 0 maketaskih godina, nebitno, radi se i dalje, uskoro, verovatno, Ye 8, MIG 23 PD, Mig 23 21 2,ova dva zadnja su ustvari derivati dvadesetkeca, pa Mig 21 analog 144 , J 7 Kinac itd, pishemo se, pozdrav

airsuba

Ovaj prvi je odličan, baš interesantan!
Sećam se da je bilo priče da se i Hellerov Mig-21 može lepo iskoristiti za te prototipske serije "E".

Što se tiče Bileka, velika je to muka za rad... ja imam samo njihov F-13 i dosta mi je  :o

drakii

Pozdrav Airsubi, ponavljam izbegavati Bilekove dvadesetkecheve, a tebi hvala na notabeni, idemo dalje, sledi prskanje.....

sezan

Svaka cast i za temu i za realizaciju. prototipovi su bili fenomenalni exterijerno.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

drakii

Tako ti je Sezane kada pravis dugu pauzu a pocheo sdam sa Migovima dhiljadudevetstoshezdesetdruge godine, beshe novitet, ICM batle damaged, pred novu shezdesettrechu godinu ga kupih na aerodromu Shiphol na nekom maltene kiosku,ustvari kupio ga je moj otac, tada sam bio sedma godina, a nekoliko godina kasnije sam sedomogao Frogovog Mig 21, izvorno Hasegawa, pa Airfix,  onda naidje Heller kod nas , preko Mehanotehnike, behu tru i u dsrugim razmewrama, VEB 1 *100, na tastaturi neznam gde je razlomak, buuu, , a i Revell tridesetdvojka, pa onda i drugi, sredinom sedamdesetih sam se opredelio za sedamdesetdvojku, ala sam se razblablao, hvala na podsrshci, , ali sda dodam da mi je posle dvestashezdesetdvijkoe, pa i Ik 3 i Supergaleba, dvadesetkec primafavorit, poozdrav

Boki

Fantastična i jedinstvena kolekcija.
Naročito mi je interesantan E-2 (ili Ye-2). Skoro da i ne liči na MiG-21. Navikao sam na delta krila. :)
Pročitao sam negde da je imao izvanredne karakteristike.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.