T-90 Zvezda 1/35

Previous topic - Next topic

KGB

Eво да се и ја упишем у листу стрелаца у овом делу форума. Почео сам да радим макету Т-90 тенка, и за сад имам само речи хвале за овај сет. Ово је моја друга макета (прва је Т-80УД исто од Звезде али то нема ни на једном форуму). Следе слике Т-90 и наравно свака критика и предлог је добродошао с обзиром да сам нов у макетарству. Успут захваљујем Дими Русу на многобројним сликама Т-90 тенка.







Dima-RUS

Здраво КГБ! Главни проблем овог модела је кућиште које је од 2 мм него што би требало да буде

Dima-RUS

Овде су неке више занимљивих фотографија.Тенк пао са моста у току маневара.Посада преживјела.




KGB

Да, већ су ми да једном другом форуму рекли да је кућиште мало вишље па ћу морати мало да коригујем осовине кад их будем стављао. Тенк ће мало изгубити на висини али нема везе  :)

KGB

Настављени су радови. Данас сам само на куполи радио, ништа претерано јер нисам имао превише времена. Завршио сам схтору. Мало је запрљан црвеном бојом али се надам да ће то да се прекрије кад седне остала боја. Мораћу мало да изгитујем саме кутије схторе је није баш лепо легло па много упада у очи. Ево слике па и сами погледајте.










KGB

Evo nastavak radova :). Sajle za slepanje sto se dobiju sa maketom zamenjene su sajlama is sedista golfa GT. Mnogo bolje izgleda.








KGB

Pocelo farbanje, ostaje jos da se ofarba mitraljez, da se doda crna kamuflaza na tenk i naravno dase sklope i ofarbaju gusenice.








KGB

Farbanje je zavrseno i dekali su postavljeni. E sad sto se tice prljanja nisam siguran da cu to da odradim kako treba pa za sad to necu ni da radim jer se bojim da cu nesto da "usrou"









Dima-RUS

зашто сликам све оптику? Направљена је од провидне пластике

Why have you painted optical devices? They are all from transparent plastic.