Santa Cat

Previous topic - Next topic

Tomcat

Maketa koju sam zapoceo u prolece 2011., pa zastao pa hteo da je zavrsim za NG praznike 2011/12 pa onda pomerio na 2012/13... U svakom slucaju sad sam odlucio da je zavrsim iako su praznici prosli. U pitanju je Fujimi F-14 u 1/72 sa Fightertown dekalima kojima sam apsolutno odusevljen. Avion je inace iz VF-103, mediteransko krstarenje 2000/2001. godine. Boje Humbrol u MM, mesane po savetu Briana Plescie i to je ukratko to, nadam se da cu ga zavrsiti pre 2013/2014 praznika :D





Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Hawkeye

Originalniji od ostalih,odlican rad do sada,cekamo nastavak sa slikama :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

barbarossa

like, i mene ceka jedan isti..

Tomcat

Jos ostaje oruzje i sitni delovi. Prilicno sam zadovoljan, obzirom na masu raznih problema tokom rada...


Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

barbarossa

aaaa, odlican odlican, jednog dana i ja... kradem...

Hawkeye

Aaaa dos'o si do dela koji najvise volim,kacenje prangija  ;D .I dalje je lepo uradjen,ajde nakaci mu i naoruzanje pa da bude kompletan  ;) !

'Уживај младићу за младости своје!'

KuKLiNsKi

odličan =)
daj mi reci pošto si baš neki ludi tomcataš
kakva imaš iskustva sa low vis dekalima? 
ja bi 1/72 radio pošto nemam para za nešto u 1/48 a da je bolje od italerija al mrzim boje na tomcatu...
znači moram nabavit dekale al neam nikakvog iskustva s tim...
nešto tipa swordsmen, reapers, asses, be-devils, sundowners...  koristo neke od tih?