Tiger I ausf. E - Winter 1944

Previous topic - Next topic

Srdjan

Quote from: Goran on 17-12-2007, 20:50:07
Raditi borove mi se neda....Ne znam, ja sam zadovoljan a to mi je najvažnije.

I ja sam zadovoljan  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Goran

Da me krivo ne shvatite, poštujem savjet kolege tripka, znam da je dan u dobroj namjeri.
Dodavanje borova bi bio dobar potez, no morat će pričekat vanjski shopping.. ;) s obzirom da nije samo tako napraviti dobar bor, dakle jednostavnije ga je kupiti nego neku nakaradu postaviti na dioramu.

Goran A.

#17
Ja bih blago  matirao ono blato. Da li zbog blica ili cega drugog cini mi se da mnogo sija. Dodao bih par znatno vecih borova. Sve u svemu odlicno uradjeno docarava zimu i deluje jako realno. Tesko da moze bolje od ovoga.

Goran

Blato se sjaji zbog toga što je slikano nekoliko minuta nakon što sam ga napravio, nije još bilo suho.
Sada kada se osušilo, matirano je. Još ću napraviti malo drybrush na blatu i na kraju matt lak.

Goran

Uspio sam uloviti malo vremena pa još doraditi neke stvari na ovoj zimskoj vinjeti. Slike su slabe kvalitete, bolje će pričekat malo lijepše vrijeme.
Doradio sam podlogu, napravio dvije figure i sve skupa polako privodim kraju. Ako moje oči ne vide neku grešku a Vaše da, pucajte. Ja već jako dugo gledam u ovu vinjetu pa je moguć neki previd.
Evo slika:









Srdjan

Ja stvarno nemam reci... ovo izgleda fenomenalno... jedna od najboljih scena koje sam video u svom kratkom maketarskom stazu... Em Tigar, em sneg, em sve ovako realno uradjeno... svaka cast majsteore, svaka cast!!!

Mozda jos dva tri vojnika iza tenka, ili da neki cuci iza borica? A mozda i ne...  ;D ;D

Goran A.

Ja stvarno nemam nikakvih primedbi jer je sve izvedeno fantasticno, vidi se ulozeni trud. Ono sto bih dodao je stvar licnog vidjenja, nije neophodno. Dodao bih dva ili tri  znacajno veca cetinara na uzvisenje desno od tenka kako bi se stekao utisak da put ide obodom neke sumice. Ujedno ces dobiti lepu pozadinu za tenk. To ces lako uraditi ako se odlucis.
Naravno, moze i bez toga to je svakako stvar zivopisnosti, ima svakavih pejzaza. Imas zasto da budes ponosan!

Goran

Hvala Vam na komentarima, oni su uvijek dobar poticaj za dalje.
Što se tiče dodavanja figura iza tenka, i sam sam razmišljao o tome, ali nemam ništa pametno za dodat za sada pa je možda bolje ne ništa dodavat nego pokvariti s nečim..Također i što se borova tiče..Neka za sada ostane ovako kako je.

Goran A.

Ako si odradio sve sto si zamislio, onda bolje ne diraj nista.  Nemoj da krijes, otkrij nam sta je sledece na redu! Nastavis li ovako imacemo sta da gledamo!

djnik

Mnogo je bolje sada sa vise snega, bravo!