Mig-29A Iraqi air force 1990-1991

Previous topic - Next topic

matilda

dobro si ga udesio.
ofarban je kako treba, lepo si i boje cini mi se pogodio.
jedino mu sredi rakete, ili r 73 ili r 60 , ne nosi ih nikada zajedno...

stevan

Nemsy_29

Odlican mig! Svaka cast, dosta realno odradjen  :D

FLY BY WIRE

sugradjanine svaka cast ekstra migonja.... :god

nenobl

Quote from: matilda on 03-10-2012, 14:29:54
dobro si ga udesio.
ofarban je kako treba, lepo si i boje cini mi se pogodio.
jedino mu sredi rakete, ili r 73 ili r 60 , ne nosi ih nikada zajedno...

stevan

hm, znamiljiva informacija! ebiga, stvarno nisam imao pojma! ali posto je to ipak samo model... neka ostane! ;) ali drzm na umu za ubuduce! ;)


Sneni

Jako dobro, svaka čast, odličan Fulcrum, sve mi se sviđa. Što se raketa tiče, negdje sam naletio na podatak da se ta konfiguracija 2xR60 + 2xR73 koristila na sovjetskim 29-kama u vrijeme dok je R73 bila nova raketa i nije ih bilo puno u operativnoj upotrebi. Doduše, na drugom mjestu sam pročitao da je nemoguće natovariti takvu konfiguraciju naoružanja na 29-ku, jer je sistem za kontrolu naoružanja ne prepoznaje... ko će ga znati šta je tačno... :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nidza79

Nisam hteo s tim da smaram jer sam hteo da se fokusiramo na sastavljanje i farbanje. Posto vidim da interes postoji - kod naoruzanja imamo dva problema. Prvi i po meni jedini je taj sto Irak nije uvezao R73. Drugi problem je sto ovakvi avioni ne mogu da upotrebe *vise od dva* razlicita tipa vodjene vazduh vazduh rakete. Naglasak je na *upotrebe* - fizicki se mogu zakaciti zarad prikaza javnosti.

nenobl

ej drugari, danas, bijase nekakvo tmurno vrijeme a meni masta proradila! :) pa sam se malo poigrao sa svojim Mig-om! :) Carnex pasteta, malo maste.. i evo kako izgleda! :)






Goran A.

Super izgleda, resio si dilemu pravljenja platformi na ruskim stepenicama.

sezan

Odličan mig,svaka čast!   :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Miha

Odličan rad momčino :super Ovim poklopcima usisnika još si više "oživeo"maketu. :bravo

nenobl

hvala vam na komentarima ljudi! evo vec danima sjedim... i osmisljam jednu dobru dioramicu za njega...  da li pod hangarom ili na otvorenom ili sta vec... moram dobro da osmislim!  ako neko ima neke predloge ili fotke za ideju, dobro bi doslo! posto nemam bas iskustva sa dioramama!

Hornet

Bolje ga ostavi na otvorenom. Ja bih mu stavio i neke mehaničare kako ga pregledaju.  :think  :cheers