V-ti Novogodisnji Kup - 16.12.2012 Muzej vazduhoplovstva Beograd

Previous topic - Next topic

gasha


dusko

@ Gasha ,moze li info koji br. autobosa polazi sa Zelenog venca do muzeja da li postoji dirktna linija bez presedanja?


Paja

Ja posto ne vidim opciju 'izmeni' moram ovako...

Mogu Dusko da ti okacim raspored autobusa, kada koji ide sa tacnim vremenom polaska sa Zelenog venca?

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Paja

Nemam photobucket, a ovde ne mogu da se aplouduju fajlovi. Posalji mi mail na pm, pa cu ti pustiti... ;)


zaki

Quote from: dusko on 13-12-2012, 19:01:13
@ Gasha ,moze li info koji br. autobosa polazi sa Zelenog venca do muzeja da li postoji dirktna linija bez presedanja?

http://www.gsp.rs/linija.asp?id=72

Paja



Evo ga... Retardiran forman, ali fitno je da se vide vremena polazaka... ;)

batana

ajde malo pojasni gde je taj parking.
Jel to onaj kada dolazis ka aerodromu sto ti dodje sa desne strane, gde je rampa i sve na otvorenom ili onaj dole [to se silazi ka terminalu?

dragan_mig31

Ja sam prosle godine parkirao ispred ulaza u MJV :) tako da ima tamo mesta oko ulaza i u blizini samog muzeja.

vuk

Quote from: batana on 13-12-2012, 23:48:18
ajde malo pojasni gde je taj parking.
Jel to onaj kada dolazis ka aerodromu sto ti dodje sa desne strane, gde je rampa i sve na otvorenom ili onaj dole [to se silazi ka terminalu?

Ako je ovo pitanje upućeno meni,parking koji sam pominjao se nalazi preko puta ovoga sto silazi ka terminalu. Kada se dolazi sa auto puta,ide se putem koji prolazi ispred samog terminala, i pred sam izlazak na put koji vodi nazad ka auto putu ima malo skretanje desno,odakle izlaze taksisti sa njihovog parkinga.Tu se skrene i nailazi se na već pomenutu rampu( i jutros bila podignuta :naughty) koja je na ulazu parkinga.Ako ovo bude nekome od koristi,drago mi je,ako ne izvinjavam se na dužini post-a.
P.S. Ako treba podrobnije objašnjenje,šibajte na PM...POzdrav

gasha


komoras

evo ponovo za ljude koji su se žalili da se ne vide slike





OD ZELENOG VENCA:






OD AERODROMA:




ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

kapetan

Ako neko ide sa Voždovca, ili Banjice, Kumodraža, Jerkovića,.. svojim autom, rado bi mu se pridružio, ne pitam šta košta!

Pozdrav, Bojan!