P-38M Night Lightning 1/48 Academy

Previous topic - Next topic

vlajko&marko

Definitivno letnji period nije moje vreme za rad na maketama   :zvizduc
Posle cetri meseca borbe sa ovom mrcinim konacno sam ga završio   :naughty:
Jedino nisam zalepio poklopac prednje kabine zbog slikanja
Sve ste videli u projektima u radu pa da krenem sa slikama



























Uh malo ga pretera sa slikama   ;)
E da slikano napolju
Sad ste vi na redu
veliki pozdrav
  :cheers :cheers
Vlajko

Sandman

Fino je ispao na kraju, obzirom na sve muke oko ove makete :)

Ove prve slike su baš dobre - imaju i pravilan kolorit - možda ne bi bilo loše da iskoristiš ponovo neki naredni oblačni dan za detaljnije fotkanje?

Vladimir

Ф89 НС

Kerber

Odlicno je ispalo ovo cudo !
Samo mu malo popravi rubove na poklopcu kabine..tu si ga malko zbrzao, a nema smisla da tako ostane, jer je maketa odlicna.
E, sad...meni se svidja ovaj matirani finis, mada su svi koje sam vidjao na fotkama bas sjajni...pa mozda da mu onda isto tako sredis i spinere (vrhove)... 8)

Skyrider


airsuba

Odlično je ispao na kraju, ima baš fini finiš - jel lakiran iz sprej-boce ili isto četkica?

tenk

odlican!bas volim ove nocne 'ticurine! :naughty
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Nemsy_29


Na kraju uopšte nije loš ali ipak napravi kao što Kerber kaže.

nenobl

odlican rad!  jako lijepo!  samo kao sto neko gore vec rece, odma' mi je za oko zapao okvir ili ti ram poklopca kabine! cackalicu i malo to dotjeraj, steta je da ovako ostane! to ti je kao karmin na zeni! zamisli kako bi izgledala da krivudavo nasminka usne! :) i malo vise svijetla na fotografijama!  inace jako lijep rad!

Hornet

Lepa maketa. Stajni trapovi su odlični, posebno ona žica za kočnice. Jel ti spojevi izmedju krila i kabine trebaju da se vide ili ti nisi mogao da ih ošmirglaš?  :cheers

vlajko&marko

Hvala svima  :cheers
Quote from: Kerber on 14-10-2012, 19:33:22
Samo mu malo popravi rubove na poklopcu kabine..tu si ga malko zbrzao,

Upravu si na kraju ga uvek zbrzam ,a i sa tim poklopcima kabina se nikad do sada nisam proslavio uvek mi ispadnu nekako  ...
Ideja mi je bila da napravim mašini sa kraja službe i moje razmišljanje o tome je bilo da nikako nisu mogli da bidu sjajni pri kraku službe morali su bar malko da matiraju  :think pa ga ja uradi ovako mat ew sad što ostavi vrhove spinera sjajne .... i to sam zbrzao na kraju  :zvizduc
Quote from: Airsuba on 14-10-2012, 22:07:39
- jel lakiran iz sprej-boce ili isto četkica?
Koristio sam "Happy Color" lak u spreju
Quote from: Sandman on 14-10-2012, 18:42:57
Ove prve slike su baš dobre - imaju i pravilan kolorit - možda ne bi bilo loše da iskoristiš ponovo neki naredni oblačni dan za detaljnije fotkanje?
Nisam okacio sve koje sam slikao evo ostatka  :zvizduc

Pozdrav
Vlajko
:cheers :cheers