...

Previous topic - Next topic

flanker

eh 3 : 1  :caooo
Gume su odraz vremena i prostora - a? kakva misao  :naughty

Možda najbolja varijanta ako mogu da se skinu i postave po potrebi i željama

png sporo učitava i baš se muči

a što voliš ove teme iz bratoubilačkih ratova...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

KuKLiNsKi

ah ta slovenska optika, baš su nas razmazili...  promjenit ču =)
guma se skida da, zato kažem da sam imo tolko problema jer sam htio da perfektno sjedne bez ljepljenja na kupolu...

nije tolko da volim kolko sam tad bio klinac pa su valjda te slike ostale zauvjek u glavi.. ludi rat pa tako i ludi oklop.. pogotovo u maketarskom smislu ;)

KuKLiNsKi

evo puno sam napravio od zadnjeg fotošutinga =)
gusjenice i hrđa na gumama u živo ne izgleda tolko naranđasto
naravno puno ima greškica pa je sad vrjeme da se isprave i tako...








dragan_mig31

IZgleda odlicno.Uvek me fascinira ovaj rad i efekti koje se postizu sa pigmentima :)

KuKLiNsKi

ma kaki pigmenti nemam ja para za to  8)
to ti je obična glina koju sušim po komadima na radiatoru pa onda mrvim   ;)
po gumi aceton i revell mix za fiksiranje prašine a po maketi samo vodu, da ne nagrize SMB, probaj na BMP-u

dragan_mig31

Svaka cast.Ja sam vec nabavio pigmente :D skupe su ali dobro jbg sta cu :D

Mika999

#21
wow, odlicno!  :bravo

Tepih i onaj maskirni prekrivac? To se kupuje tako ili sam improvizovao?! Gume i ostale kerefekere ko prave, svaka cast.  :cheers

Dima-RUS

I like your model, well done! The color is good, rubber shields are very natural. And the wonderful blanked makes this model more interesting  :super

Smrki

Guma je ispala skroz dobro, zardjali srafovi joj daju jos vise na realisticnosti, dok je cebe?tepih totalni hit iz modne sezone "prolece leto 92-93"  :mjetal
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

KuKLiNsKi

dankešun  :D
ko što rekoh, hrđa na gumi izgleda u živo još bolje jer ih je kontrast u Guimpu malo previše poživil
šatorka i dekica su od papira, farbano revellkicama
i nebiste vjerovali kako je u 21.st teško po-googlat neku sliku "stara deka" da nađeš neki jednostavan uzorak
napravio sam ju da je s jedne strane tamna sa svjetlim crtama a sa druge strane kontra al se primjeti samo ako se obrati pažnja na to  ::)
stavio sam i macolu a sjekiricu sam izgubio negdi  :(

zetman19

One of the most impresive T-55 I have seen so far.  :super
Very nice and clean paintjob.Congrats my friend. :bravo