Akro-Sejbr,Academy 1/48

Previous topic - Next topic

Miha

Evo i ja da se pofalim da nešto malam,mada sam dosta oteglio sa ovim radom a i bilo mi je nešto mrsko slikati i gnjaviti.Sejbr se nalazi u farbarskoj radionici,maketa dobro poznata sa svim svojim vrlinama i manama:






Tonxy Xy

 :super Lijepo...

Sve sa kistom, farbano?

Miha

Zapravo sa vazdušnim kistom :cheers
Drk'ću mi ruke pa sam sigurniji u maskiranje i prskanje :pilot

milan78

S cim god da si ga radio ubiVa na mestu.A kad zavrsis da se divimo!
Instagram-Peacockscaleworx

KuKLiNsKi


Miha


Sve fino ali ispada da ta plava nije bila Francusko plava kao prema YUVAM-u, nego obična PRU blue.
Proveri pa ako možeš ispravi dok je još vreme.

Josip

Miroslav Š.

Alal vera majstore! Opet su nam se teme podudarile :super Majstorišeš k'o pravi :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

medico

standardno dobra tematika i prava razmera !  :naughty
sudeći po ostatcima molerske trake ...prvo si ofarbao u žutu pa onda plava ??

Miha

#9
Fala vi momci na podršci,nadam se da ce finis biti uspešan.Jeste Medico,prvo sam farbao yellow
MM,zatim ovu  budž šerpa plavu.Pre toga ofarbano je crno polje ispred kabine kao i unutrašnjost
st.trapa i vazd.kočnica.
Poklopac mitraljeza sa desne strane nije ulepljen,videću da malo namontiram unutrašnjost
,ali videću još.
Ajd momci,u zdravlje  :cheers,želim vam lep provod za doček kao i srećnu i uspešnu
Novu godinu :cheers

matilda

juuu , gosn nikola, sto vam je zuuuuut....
da, slazem se sa medicom, prava raqzmera, a maketa ti je ispala za sada , standardno dobro.
cekamo nastavak...

stevan

Miha

Evo opet ja.Na Josipovu sugestiju obratio sam pažnju na plave površine te sam ih ponovo prefarbao i mislim da je sad bolje nego prvobitno.Ofarbao sam i vrh vertikalca,zadnji deo trupa,itd.





Super. To je to.
Ne bi forsirao, da nisam negde video jedan filmič u koloru i zapamtio tu niansu plave boje.
Biče to super sejbr :)

Josip

Miha


matilda

i to kanda bas frisko polepljeni.
nisi jos obrijao zastavu na repu...
superica izgleda, bas atraktivan.
jedino su ti slike ispale ko da si trco oko astala kada si slikao, malo su blure, mutne...

stevan