P-51A (F-6A)

Previous topic - Next topic

barbarossa

retka kombinacija mustanga sa allison motorom i malcolmhood kabinom, fotoizvidjac sa kamerom iza sedista pilota snima pri naginjanju aviona u levo, prefarbane invazione pruge, maketa special hobby 1/72


































Lanmi

Ih bre, nema te sto godina, pa odma het-trick! Sviđa mi se ova tvoja snežna triologija.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

Sandman

Sviđa mi se način na koji si suptilno istonirao štrafte na krilima odozgo.
Koju boju si koristio za gornje površine, deluje mi kao pun pogodak sa nijansom!

barbarossa

kao kod pravog, bojene su pruge totalno crno bele odozgo preko olive drab, a zatim lagano jako razredjenom olive drab preprskano preko pruga, otprilike je to to, ipak je 1/72

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Warhawk

Ovaj se retko vidja sklopljen. Svaka čast na volji i trudu!
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

djos & filip

Odlican je, posto ga upravo radim, znam da zahteva i strpljenje i znanje....ti si uspeo nadam se da ce i moj ispasti priblizno.
Vec je receno ali moram da ponovim, odlican finis, i prekrivanje invazionih traka je lepo ispalo. Iskreno jedino sto cu na mojem probati je malo vise habanja, jer ovi avioni definitivno nisu bili bas preterano odrzavani, a videli su dosta akcije.

U svakom slucaju odlican mustang!

pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

drakii

Poshto se moj prijaterlj isprsio sa vishe eksponata dvo, jedno i polimotorna chuda, dadoh sebi odushka da kazem da se uchi chovek, ima nade, vidim da ima mnogo iskusnih koji ga savetuju shta bi trebalo...., lepo, ali po pitanju nepotrebnih sugestija, nechu da kazem da i njega i mene boli iterpedijalni extremitet, nije lepo, iako se na to svodi, naraqvno i na neravno je lepo chuti rechi podrshke, pre svegaradi popularizacije ove rabote, iliti hobija, , Mustangche treba videti uzivo, a proshle godine udari susha, pa nebeshe izlozba u Nishu, biche o g, dache Bog i dobri ljudi, samo  da potsetim sve maketiste, pre svega aeropate, da se sve moze da uradi, do svih napredshtina smo mi bajatiji maketisti morali da dolazimo sami, a kada smo mi, shto nebiste i vi, treba samomalo vishe experimentisanja, tj probajte bre ljudi, mnogo toga se moze, budite hrabri, a poslednja maketa je prava puslica, pozdrav