Konacno da pokazem koliko sam lud!

Previous topic - Next topic

flanker

Ma da mirna ruka, dobar kist...Priznaj da ti kod kuće pomažu maleni patuljci  :naughty
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Emperor

Poenta je spustiti se na veli;inu skale i na'i centar ya koncentraciju... :cheers

Kekso

Dobru lupu (onu za glavu koju koriste zlatari i urari) kupiš na eBayu za 10$ i bez problema vidiš 10x uvećano.
Neki ljudi odlično vide (nisam taj :) ) pa im ni ovo nije potrebno.
No, ovakve detalje teško da možeš napraviti s kistom od 1-2$ i rukom koja se trese.
Sve doprinosi kvaliteti, samo ovisi u kojoj mjeri  :cheers

Emperor

@Kekso ja imam dve lupe, mada devedeste odsto posla radim golim okom(iako sam ćorav :lol)...

Kekso

@Emperor, samo si potvrdio ono što sam napisao  ;)

qzma

Emperor i kesko su u pravu, bitno je prouciti detalje na figuri, cisto da znas kako da uradis da dodju do izrazaja, a lupu i ne koristim :D


Emperor

Ma ja radim u ponoć, gluvo doba, kada se izduva balon napetosti u mojoj glavi i kada se opustim(noć je za nas šinobije, samuraji stay out u r too loud) :lol, vrlo je bitno biti opušten i naravno užitak u farbanju...A naravno bitno je i da su figurice kvalitetne, da su detalji izraženi, pa onda farbanje legne pod ruku, prosto milina bude...

qzma

#23
Pa posle skoro pa pola godine da nastavim  :D
Zavrsio sam pre neki dan jos cetiri figure i odradio sam postolja za sve, pa da pokazem:








pa par skupa:



Ako nekog zanima neka figura ponaosob da je uslikam bolje neka javi...

qzma

Hvala, nisam primetio za slike, evo sad cu da sredim...
Sto se tice postolja, ranije sam farbao warhammer za pare pa mi je odatle ideja. Prvenstveno su to umetnicka dela i ne verujem da cu ih voditi u bitke, ali necu da kazem da me wargaming ne zanima samo ne za sada... Ovo ide u vitrinu a za wargaming mozda napravim neku fantasy armiju, ko zna ;)

Kekso

Ufff, vrlo uredno i detaljno. Jako dobro  :cheers

Emperor


nono