Francuski vitez,Miniart

Previous topic - Next topic

Ćomi

Hihihihi...Danas sam dosaaadan... ::)
Ljudi moji, koliko god moje znanje, umece, kako god, bilo malo-poslusajte me-od ove serije MiniArt-a bezite kao djavo da vas goni.
Pa to je katastrofa...Sto kaze gospodin Cvarkov Djordje-Ta da boluje od gada, ta iz kreveta ne bi ustajala ! ;D
Uklapanje-katastrofa.Detalji-katastrofa.Flash-katastrofa.
Pravi izazov za "tvrdu glavu" :)
I sada dokle se doslo.POsle kile gita i par kvadrata smirgle...



Toliko sam ocajan svim da sam skoro siguran da cu ga zavrsiti sa spustenim vizirom.Naravno,za tu akciju predstoji skidanje debljine spoja kacige i istog...Ovako je bas igrackasto.



A sve zato sto, trudio sam se majke mi  :-[ , ne mogu da ofarbam lice bolje od ovoga.Svo je u reljefu, grbavo, puno nekih dzombi, pregrubih "detalja"...



Jer ako bi vizir ostao podignut to bi bilo ovako...



Nisam zadovoljan.Jok.
Mislite da bi surfacer ublazio te reljefne detalje kako bi moglo lepse da se ofarba ? Ili bi ubio i oci, bore ?
Nisam sa njim radio do sada pa molim za savet...

Eto.
Pozz,
Comi
No signature.

Emperor

Šta se ti žališ, kada je dobro odradjeno, treba da vidiš one moje francuze u 54mm, katastrofa...Dobro radio sam ih akrilkama...Sve u svemu, dobar ti je vitez...

Ćomi

#2
Malko se radilo na metalnim delovima, washovano, brljano, cisceno...Farbani kaisevi u koznu boju...
A usput i isprobavane neke podloge za slikanje-nalik na one sa stranjskih fotki...
Idemo dalje...

 

 

pozz,
Comi
No signature.

head bgd

Da se ne ponavljam.  :o
Svaka cast. :super

Zdrav bio!

Aki

Ти си се баш бацио на фигуре  :violin
Супер изгледа ово до сада, само тако настави!

Ćomi

Drugari...
Prvi topic ove godine.
Malo slobodnog vremena, volja koju mi je uneo NG kup i evo, da se privedu kraju repovi od prosle, ili cak neke godine pre...
Sada smo u ovoj fazi  :zvizduc



U medjuvremenu sam lice radio opet, nalivao ga surfacerom 3-4 puta...Uspeo da poravnam sve one cvoruge i rupe koje su postojale i koliko toliko izvukao stvar.
Ruke sam okrenuo u neki polozaj koji sam smatrao mogucim, posto je bilo izgleda da ce spram visine od 180 ovaj vitez imati raspon ruku 2,40m  :o
Pojas koji nosi stit (koji cu dodati naknadno) sam napravio od greenstuff-a.
Oznake na rukavima su dekali koje sam, sto zbog izgleda, sto zbog saveta sa NG radionice odlucio da prefarbam.
Uradio sam crvenu,fali zuta boja, koju cu kupiti ovih dana pa zavrsavam...
Udavih, ali ja to inace tako  :naughty
Evo jos koja slika, pa cu malo lepse slikati kad sve kompletiram, nadam se uskoro.

 

 

Do vidjenja u gotovim projektima,
pozz

Comi


No signature.

Kekso


head bgd

Da se ne ponavljam. Ko da gledam dve razlicite figure. Pravi pokazatelj pre i posle. Odlican.

Kerber

ufffffff...bas dobro....detalji....   :)

Ćomi

#9
Hvala kolege...
Mozda pomenuh negde, ovo mi je poklonila gospodja i zaista sam zeleo da ispadne sto bolje ali-vece djubre nikad video nisam...U rangu je usinutih rezinskih kopija koje se mogu naci tu i tamo...
Smirglao sam i gitovao nebrojeno puta-i opet ne valja, ali jednostavno nisam mogao vise...
Elem, od prekosutra radi PapirColor za to malo boja sto mi nedostaje pa lagano...

-edit-
Gotovo !!!

Otvaram topic u gotovim projektima.

Pozz,
Ćomi
No signature.