"Ratovi Magreba i Bliskog Istoka, 1948-2013" pravila i prijavljivanje

Previous topic - Next topic

airsuba

Zvanična pravila kampanje "Ratovi Magreba i Bliskog Istoka, 1948-2013"

Kampanja se bavi svim oružanim sukobima na teritoriji koju pokrivaju dva 'političko-geografska' pojma, Magreb i Bliski istok, od 1948 i prvog 'arapsko-izraelskog' rata pa sve do danas odnosno trenutno aktuelnog građanskog rata u Siriji.
Detaljniji prikaz sukoba kao i svih učesnika što iz regiona što sa strane u nekoj posebnoj poruci u rubrici 'Reference'.

Ova kampanja omogućava gradnju vazduhoplova, vozila i plovila!

Inicijator kampanje i saradnik u funkcionisanju iste, član foruma NEMSY_29  :cheers

NAPOMENA: Molim bez politike tokom kampanje!

Vreme održavanja je od 1. februara 2013. do 1. decembra 2013, dakle ukupno 10 meseci!




Opšta pravila
1. Tokom kampanje prikazati na početku slike nezapočete makete. Ako je u pitanju restauracija, prikazati slike delova nakon čišćenja u početnoj fazi.
2. Obavezno je okačiti fotografije projekta najmanje 3X "u radu "
3. Da bi ste uspešno završili kampanju potrebno je da pre isteka kampanje okacite najmanje 3 fotografije gotove makete
4. Moguce je prijaviti se za kampanju bilo kada u toku trajanja iste.
5. Pravo učešća imaju svi registrovani članovi MK foruma. Svaki učesnik može da učestvuje sa više maketa, nema ograničenja!

Učesnici koji žele da postave poseban baner u svoj potpis mogu da iskoriste jedan od sledećih:







Evo banera i za one koji rade vozila i oklop:







Suhoj

Ajde upadam ja sa Sirijskim MiG-29 u 1/48 pa cemo videti jos dalje. Ovo cu poceti za par meseci tek al sigurno cu ga raditi.

Nemsy_29

Za pocetak Super Etendard iracki 1/72  :)

matilda

mirage lll cj- israel
edvard 1 48. pa cu posle da vidim ako bude bilo vremena da se jos sta zaraduje...

stevan

zolle

Dokon mozak, djavolja igracka !

Pedja

Quote from: zolle on 31-01-2013, 22:22:26


AIRFIX 1/72 Buccaneer, Zalivski ratic !

odlican izbor sa nestrpljenjem ocekujem prve izvestaje.

Aki

Придружујем се и ја са тамијиним Т-72, радићу конверзију у сиријски Т-72АV.

airsuba

Ja ću ovde upisati jedan tenk za početak, naravno u kraljevskoj razmeri tj. 1/72  :zvizduc
Peskoviti Egipćanin sa surim orlom...


dragan_mig31

Ja cu da uradim jedan Izraleski AH-64A u 72.Moguce je da uradim i jedan 1:144 mig-21 BIS irackog vazduhoplovstva.

airsuba

Napravio sam i dodao banere za tenkiste, pa ko želi nek ih kopira negde i okači  :)