Soko NJ-21 Jastreb 23502/502

Previous topic - Next topic

crvena petokraka

Da pocnemo sa radom ove godine...

Posle duzeg biranja odlucih da nastavim u isto duhu radi kondicije sa rezinom...

Dvosedni Jastreb 23502/502 bice jedan od 4 dvoseda sa slike.



raspakovano...






Srdacan pozdrav.
Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."

Tomcat

O, pa samo napred, ovo obecava :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

airsuba

Ako radiš 502 on je u jednoj od starijih kombinacija boja sa maslinastom bojom umesto tamno zelene, poput nekih od jetova ili Mi-4 i sl.
Biće ti kasnije na polici zanimljiv pored nekog od standarnije farbanih Galebova i Jastrebova.

Fina je ta domaća proizvodnja  :cheers

crvena petokraka

Vidim da ste stavili da je to HU150 mislim....
Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."

crvena petokraka

#4
Evo radilo se proteklih dana...




zaštićen od gitovanja da se što manje popune paneli.

Krilo kao kod jednoseda će biti urađeno evo ovako izgledaju radovi za sad sutra i drugo krilo...




ako sve bude išlo po planu sutra uveče spajanje i doterivanje za farbanje.




pozzz
Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."