1:72 Zvezda Su-25KM Scorpion

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Pre nekoliko nedelja poceo sam da radim i ovaj Gruzijski Skorpion.Za sad sam sredio 90% panela,spojevi i detaljisao sam kokpit.Odradio sam i neke izdugnute spojeve od aluminiumske folije.Zasad toliko a uskoro bice slike ofarbanog kokpita.


Tomcat

Meni se svidja za sada jako. Koja maketa je u pitanju? Zvezda?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


dragan_mig31

Kokpit ofarban i ostaren.Sad ostaje jos da sredim spoj prednjeg stakla trup i da detaljisem kutije trapa.


dragan_mig31

Jos malo i maketa bice spremna za farbanje :)


mutayu

Dragane zapanjuje me tvoja brzina rada bez kompromisa u kvalitetu!

dragan_mig31

Ofarbao sam kamuflazu.Ima jos nekoliko sitnice koje zahtevaju popravljanje ali to cu tek sutra.Boje su tamiya i agama uljane boje



Dima-RUS

Су-25 је спроведена у Грузији, Тбилиси авиона биљног.

Skorpion - верзија Су-25 је поправљено у Грузији и инсталирали нову опрему и оружје.


komoras

da li si kamuflažu maskirao ili si farbao slobodnom rukom? koji airbrush poseduješ?
mnogo mi se svidja farbanje, odlično si ga odradio  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

Hvala ti.Farbanje je slobodorucno.Airbrush je ovaj sa 0.2mm diznu


komoras

Quote from: dragan_mig31 on 13-02-2013, 00:44:22
Hvala ti.Farbanje je slobodorucno.Airbrush je ovaj sa 0.2mm diznu



Hvala za info
Kako si poručio? El direktno sa njihovog sajta? Pošto vidim da nema medju ponudjenim zemljama ni Srbije ni Makedonije
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

Kupio preko ebay jos pre 3-4 godine za ukupno 26 evra sa postarinom.Ovo je ono isto kao i one iz alexandar cosmetics samo ispod drugim imenom.Dosad sam samo promenio diznu.Dao mi Sezan a on uzeo od alexandar cosmetics.Ovo su svi kineski brashevi.Svi su istog kvaliteta samo imaju druga imena.Ja ga vec nekoliko godine koristim bez problema.Imam jos 2 u rezervi.

dragan_mig31

Maketa lakirana.Postavljeni dekali.Isprljan stomak.Napravljene antene od plastike.Jos da ih pofarbam washujem i lakiram maketu.


Bastardo

Dragane, covece... Ti si za desetak dana zavrsio odlicnu maketu aviona... Pa meni je samo za c-pit obicno trebalo toliko, dok sam jos radio "perad"...

Svaka cast, predivan je!  :bravo