WARHAWK PRODUCTIONS - vak poklopci kabina

Previous topic - Next topic

Warhawk



Predstavljam vam seriju staklića koje sam uradio za svoje potrebe, i nakon većeg broja zahteva za kopiranje rešio da pustim odredjenu seriju u prodaju.
Slike staklića, cene i podatke o naručivanju možete videti na sajtu Warhawk Productions
Naravno, u budućnosti će biti uradjeni i još neki poklopci, uglavnom za avijaciju Drugi Svetski rat u 1/72
Na ovom topiku možete postaviti sva pitanja koja Vas interesuju o staklićima, kao i komentare  ;D

Obavezno pročitati!:


  • Staklići su napravljeni od nešto tanje plastike nego inače, što dozvoljava njihovo lakše sečenje, kao i bolju reprodukciju detalja
  • Staklići su napravljeni da budu tačni, ne da se lako ugradjuju
  • Na maketu za koju je staklić proizveden, uklapanje je provereno na samoj maketi, tako da se svaki problem sa ugradnjom smatra greškom maketara!
  • Za stakliće označene zvezdicom (*) potrebna je dorada makete da bi se uklopio


Takodje, trenutno nisam zainteresovan za izradu mastera po narudžbini, jer mi to oduzima previše vremena od mojih maketa (što nije moj cilj).
Ako ste sami napravili master, možemo se dogovoriti o izradi staklića preko njega.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

#1
Za početak:


  • V72001* - Rogožarski IK-3: trenutno jedini tačan poklopac u 1/72 (sa tačnim oblikom i položajem ramova)
  • V72003   - Me-262A: Zamena za loše odliveni staklić Revell makete
  • V72004   - Fiat CR.25: Zamena za staklić Special Hobby makete
  • V72005   - PZL.37 Łoś: Zamena za loše odliveni staklić ZTS makete
  • V72009   - B5N Kate: Zamena za staklić Hasegawa (Mania) makete
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

U katalog dodato...


  • V72006   - I-16 TYPE 10-29 - zamena za netačan staklić ICM makete
  • V72010   - RWD-8 YUGOSLAV - staklić za civilnu varijantu sa zvezdastim motorom
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Skyrider

Da li imate kabinu za P-40 Warhawk (1/72)koja bi mogla da se montira na Hobby boss maketu ?

Warhawk

Nažalost ne.

Za svoj P-40 sam nabavio Squadron staklić, te ne nameravam da je pravim.

Aleksandar
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

Pošto je Paypal konačno rešio da dodje i u Srbiju, otvorio sam račun,
tako da su uplate sad moguće i tim putem.
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

Na maketarskom takmičenju 6. Novogodisnji Kup koje se održava 15.12.2013. u Muzeju Vazduhoplovstva u Beogradu biće održana tematska radionica o izradi i montiranju vak kabina, te je svaki posetilac takmičenja dobrodošao da se pridruži u 16h u amfiteatru/bioskopu muzeja.

Takodje, Warhawk productions neće biti zastupljen u vidu tezge na berzi maketa, ali ću svakako poneti jednu izvesnu količinu kabinica za zainteresovane kupce. Kabinice se mogu i unapred naručiti,
rezervacije možete dostaviti putem mail-a na warh.prod@gmail.com.

Pored postojećih, u pripremi je još 6 novih poklopaca kabine u 1/72, i oni će biti dodati u ponudu ovde i na sajtu ako budu završeni do kraja ove nedelje.
Budite u toku  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

#7
U ponudu je uvršteno još 6 novih staklića:


  • V72011   Jak-3 - zamena za loše odliveni staklić Zvezda 1/72 makete
  • V72012   MOSQUITO FB - zamena za staklić Airfix 1/72 makete
  • V72013   MOSQUITO FB (Late) - zamena za staklić Airfix 1/72 makete
  • V72101   MIG-21 R/SMT/BIS - zamena za loše odliveni staklić CONDOR, KOPRO (KP), ili ZVEZDA 1/72 makete
  • V72102   MIG-21 BIS - zamena za loše odliveni staklić CONDOR, KOPRO (KP), ili ZVEZDA 1/72 makete
  • V72103   MIG-21 UM - zamena za loše odliveni staklić CONDOR, KOPRO (KP), ili TOGA 1/72 makete
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

yogi

1.Braćela neka ti je sa srećom,
2.Nadam se da će ti business uspeti s'obzirom da u ovom našem hobby-ju sve pizd.rije se mogu ispraviti,ali kada staklić shebeš shebao si ga.nema popravke.
3.Imam par maketa za koje sam emotivno vezan,ali shebah naravno stakliće.(pa kada ti se stiša cela početna frka ću te gnjaviti)
4.A što se tiče letelica sa naših prostora imam i konkretan predlog za te' tj.za stakliće : Mi-24,Dc-3 u 1/72 (kupac prvi JA)
5.Na tvojoj tkz.sajt prezentaciji ne vidim cene.
6.Što se tiče ovih Condor sr.nja imam od svega po dva,BIS-a 4 pa ti vidi. I kabina njihove 29-tke je isto mutirana. (i 25-ice).
7.Vremenom našminkaj malko ovu WEB-prezentaciju.Biće za te' posla u regionu,pa i šire.
   Još jednom neka ti je sa srećom !!!!! (trebaćeš ti nama svima...za pare naravno)     :pilot
U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Warhawk

#9
1. Kao prvo, Hvala  ;D
2. Kao drugo, Hvala. Zato sam i počeo da ih pravim
3. i 4. Trenutno imam previše mastera u radu, ne garantujem kada će biti gotovi, tako da ne mogu da prihvatam narudžbine
    Jedino što mogu je da izvakumiram preko originalnih staklića (ako ih imaš ili pozajmiš). Doduše, onda će spasti malo veće
5. Ima, samo treba sve pregledati http://warhawkproductions.wordpress.com/2013/02/19/cenovnik-pricelist/
7. I ovako radi pos'o. Više prodaja imam iz inostranstva nego ovde
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

doktor

Ja sam vam poslao porudzbinu 23.12. u prepodnevnim satima na navedenu e-mail adresu, ali odgovor nisam dobio.

?

Warhawk

Da li ste dobro napisali adresu?
23. sam dobio samo jednu porudžbinu iz inostranstva, i ona je realizovana...

warh.prod@gmail.com
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

doktor

Jesam, ali sam ipak jutros ponovo poslao, just to play it safe.

Ako ponovo ne stigne, pokusacu na drugi nacin, odnosno preko Telekom adrese.

Warhawk

Ništa opet nije stiglo.
Možete mi poslati i PM ovde na forumu, nije nikakav problem
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

doktor

Danas su stigle narucene kabine za ICM 1/72  I-16 [kao sto je poznato, netacne kabine su i najveca mana ove inace lepe makete].

Zelim da naglasim da su poklopci vrlo lepo odradjeni, odlicno pakovani, da sam dobio ne samo tri narucena, nego jos tri viska, na cemu zahvaljujem i toplo preporucujem ostalim maketarima. Uputstvo za upotrebu je takodje detaljno i jasno.

Jedna primedba iz licnog iskustva: uz navedeni beli lepak za drvo [Drvofix?] ili Humbrol Clearfix, ja koristim za lepljenje vakuumskih delova i kabina uopste Micro Krystal Kleer.