ŠPAJZBILD br.2 - prijavljivanje i pravila

Previous topic - Next topic

airsuba

Dobro došli na ŠPAJZBILD br.2!

ŠPAJZBILD kampanje su namenjene završavanju maketa koje smo ranije radili, bilo u prošlim MK kampanjama bilo onako za svoju dušu i ličnu zbirku, pa smo negde tokom gradnje izgubili inspiraciju, napustili i gurnuli nazad u kutiju i zaturili u mračni maketarski špajz!

ŠPAJZBILD kampanje traju 3 meseca, pravo učešća naravno imaju svi članovi foruma sa maketama koje im stoje u bilo kom stanju 'nezavršenosti'.
Prilikom prijavljivanja na Špajzbildove će se tražiti fotografija stanja makete na početku radova, kao i povremeno fotografisanje toka radova.

ŠPAJZBILD br.2  traje od 1. februara do 1. maja 2013.!

Srećno maketarenje   :cheers

Učesnici koji žele da postave poseban baner u svoj potpis mogu da iskoriste jedan od sledećih:






maestro

Upadam sa Italeri109kom u 1/72, par puta sam mu se vraćao ali bi ga posle malo rada zafrljačio nazad u štek...

Miroslav Š.

Имам неколико недовршених у разним стадијумима па ћу искористити прилику шпаизарења :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Bastardo

Na ovo mozda i ja uletim, samo jos ne mogu da odlucim sa cime:
- 1:24 Shelby Cobra custom
- 1:28 Fokker Dr. I
- 1:72 Fokker Dr. I
- 1:64 Austin Mini
- ...

;)

Sandman

Prijavljujem se sa jednom Štukom u 1/72

Dude

Prijavljujem, takođe Revell 1/72 Ju-87 , ali Tank Buster varijantu - verovatno će biti G verzija (jako užasan komplet za rad)...
Svakako, najlošiji sa kojim sam ja radio i motiv da se više potrudim i konačno je sklepam!!! :deadhorse

profa_chb

#6
Je l' kampanja samo za KIT-ove ili može i samogradnja? Je l' može više od jedne makete po članu?

Goran A.

Moze sve sto si zapoceo a nisi zavrsio, pa koliko imas volje.