Mig 21 F-13 Revell stajanka tzv.."what if..."

Previous topic - Next topic

Adrijano1776

Pozdrav cijanjeni kolege.
Eto zavrsena stajanka za MiG-a(nisam znao gdje da stavim..pod avioni ili pod diorame).
Maketa je vec objavljena u zavrsenim kampanjama pa ako je ovo dupli post molio bi da ga moderatori odstrane...(da ne bi jedna maketa bila objavljivana X puta).
Slike su malo komicne jer sam trenutno u uzgradnji foto kutije pa se improviziralo.
U naslovu sam stavio "What if" jer se neke stvari ne podudaraju..npr. pista i rasvjeta..
Ako vam se cini da ste to negdje vidjeli...ovo je vec uradio kolega Milan1811(mislim da je tako ime)... i ovi se putem zahvaljujem na pomoci.
Samogradnja je stanga za slepanje,ljestve i protupozarni aparat i jedan dio na Imt-ejcu.













Svaki komentar je dobrodosao..
Pozdrav svima,Adrijano
p.s @Airsuba..popravio sam onaj "lim" iznad glave pilota ali tek kad sam zavrsio sa fotkama :)

nebojsa-kum

SVAKI KOMENTAR JE SUVIŠAN
ALI IPAK JEDNOM REČJU  PERFEKTNO


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Ćomi

Svaka tebi cast...
Milan je i postavljao tutorijale da bi mi naucili...A ti jesi  ;)
Sad-traktor si mozda malo vise zaprljao obzirom da se on po pisti vozi, a svakako nejednako tockove sa spoljnje i unutrasnje strane...
I sve ti je zaprljano a pp aparat sija kao sunce...Provuci i njega malko po betonu  ;D
Sve u svemu-jako lepo, jos jedno bravo  :super

Pozz,
Comi
No signature.

Goran A.

Lep utisak ostavlja ovo sto si uradio! Traktorcic je odlican, retko ih ko pravi. Ima samo jedan detalj koji ti nedostaje a to su JNA tablice na traktoru pa da sve bude potpuno.

Inace , po nasim aerodromima je bilo slicnih lampi, mozda su bile malo vise ali u tom stilu, nisi nista promasio.

Adrijano1776

@Comi &AGO2 : Svaka cast kolege, kako bi to svabo rekao:"Adler Augen", upravo te dvije sitnice sam zaboravio.
Gledam model, vidim da nesto fali, ali nikako da skopcam sta  :headbang.
Hvala na komentarima i pomoci..

Lud13


Cexx206

svaka cas odradio si ga ko pravi nego reci mi od cega je pista napravljena :cheers
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Goran A.

Ne bih da ti kvarim veselje, iako stoji sve sto sam rekao, ruda koju si pravio pojavila se kod nas sa Bis verzijom. Kada si trazio podatke cini mi se da nisi nagovestio sta tacno nameravas da radis. Neka stoji ovako, interesantno je i dalje.

Ćomi

@Adrijano1776-zadovoljstvo je moje  ;) Drago mi je da te nisam u(po)vredio...
'Oce ljudi da se nadure cim im nesto prigovoris a ja to zaista radim samo iz najbolje namere...

Pozz,
Comi
No signature.

B-707


Adrijano1776

@Comi:Ma ne brini,ja primam kritiku i prijedloge bez ikakvih problema.
Ipak smo ovdje da si pomognemo :cheers

sezan

odlicno,svaka cast.Ako ti treba slike napravljene rude ,mislim da imam pa cu ti poslati na PP da ne zatrpavamo temu.
odlicna diorama.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Adrijano1776

@Sezan:ok moze ako imas, trebat ce mi za R verziju.
Hvala unaprijed