1:72 Italeri harrier GR.3

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Konacno da uradim maketu za relaksaciju.I nakon 30 godina ova maketa se odlicno sklapa.Nisam imao vece probleme.Produbio sam panele,otvorio pomocne usisnike,napravio gomilu detalja u kokpitu i novi pitocev jer sam onaj od makete polomio i izgubio.Na kraju farbana je revell ujlanim bojama.Vedering standard tamiya set D,lagani wash i malo prljanje airbrushem.Naoruzanje je deo sa same maekte a deo je od neke stare kutije koje sam nasao u viskovima.Ovu maketu mogu da preporucim za svako onaj koj hoce da uradim legendarni harrier GR.3 sa folklanda i da pri tome uziva.Jednostavno maketa je milina za rad.


airsuba

Vrlo lepo je ispao  :cheers
To su stvarno fine makete - jedino treba voditi računa oko krila i da legnu sve 'četiri' noge...

Zafabaj mu samo ono stakleno 'oko' od optike sa strane nosa, recimo sjajnom crnom a može i crni dekal da se nalepi

dragan_mig31

Razmisljao sam da zafarbam to sa sjajnim lakom ali oni imaju neka oplata koja se spusta ispred oka.To sam video na slikama.I to je takodje crnoj boji i je kompletno mat.Zato i ima panelnu liniju na sredini oka.

djos & filip

Odlican je.
Iz tvoje "radionice" makete izlaze kao da su u pitanju najnoviji kalupi.
Svaka cast

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

KuKLiNsKi

jako ljepo, ko bi reko da je tako stara maketa, izgleda ko 1/48 =)

mikoyan

Odlicno ispalo Dragance, svaka cast!

Sneni

Odličan je, bravo! Planiraš li možda SeaHarriera s Falklanda?
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dragan_mig31

Bez SHAR FRS.1 kolekcija nije potpuna :) Imam jednog italerijevog u steku.To cu da uradim malo kasnije.Trenutno lagano radim na academy mig-23 MF kojeg planiram da nabudzim sa neke delove koje imam visak iz zvezdinog miga-23.Bice Iracki.Ali SHAR FRS.1 je definitivno na listi cekanja :)

Vladimir

Ф89 НС

Nemsy_29

Bravo, jedna od tvojih najboljih do sad  :)

Mikoyan29

Odlican je Kapetane!  :hahaha
Pogotovo mi se svidza chipping!
MK "Oluj"