"Wer ist Belgrade?" - Somua S35

Previous topic - Next topic

Sijamski_Mrmot

Ola narode :)

Evo i obecanih slika ovog quick build projekta, Tenak sam ja sklepao na brzaka (uz mozda i previse gresaka za moj ukus ali ovo je za poklon a ne za takmicenje  ;D ) a figure tj sklapanje, konverziju (figura na kupoli) i farbanje su Ireninih ruku delo :)

Somua je popila sloj Pronto-a i sad ceka 24h da bih mogao da radim wash sa uljanim bojama i ostatak weatheringa (DA DA, znam da je sa desne strane natpis 224 neravan  :P kad sam mazao pronto preko dekala cetkica je jednostavno "povukla" brojeve iako sam pustio vise od 2h da se osusi sve dobro, mozda je krivica i prilicno starih heller dekala (poceli da zute lagano...). Sta je tu je, weatheringom cu pokusati da "zataskam" sve mane ove makete  8)

Svejedno mislim da ce buduci vlasnik biti i vise nego zadovoljan :)

Evo slika:

Prvo sekcije:







manja konverzija na figuri (podigli smo ruku na gore i nabacili kacket




I na kraju kao sto scena kaze (nazalost nemam 6 ruku pa da pridrzim i drugog nemca pored tenka, moracete da zamislite da pesaci pored tenka...  ;D ;D ;D

"WER IST BELGRADE?"


bice jos fotki na ovoj temi kako budemo napredovali sa radovima

pozdrav
Mirko i Irena

djnik

Odlicna ideja! Svidja mi se!

Inace, kaze se "Wo ist Belgrad?" ili mozes "Welcher richtung nach Belgrad?", "Wo liegt Belgrad?" itd.

rodeo

Samo napred Mirko, bitno da se nadje malo vremena za hobi. Stavljaj slike kako budes napredovao.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Hammond_Lord

Somua izgleda vrlo fino u ovim pocetnim fazama, a nadam se da necemo dugo cekati  na nove fotografije. ;)

Aki

bas lepo izgleda,vlasnik ce biti prezadovoljan ;D

Hartmann

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"