Balkan Models BM-4803 i BM-14402

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Najavljujem nasa dva nova seta.Bice dostupni uskoro

1:48 SU-25





1:144 F-16C i oznake za oboreni f-16 iz 99te




Tomcat

Da li je u planu mozda ovaj set F-16 u 1/72?
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...


mrkva

Hoce li kakvi dekali za Mi-8 uskoro  ;D
I dajte razmislite da napravite Huey-je u 1/48  ;) Imam dva Italerija u hangaru koji cekaju dekale za 9A-HBM u 1/48  :pilot

relja

Pošto vidim da ste se bacili i na malo šire teme (svaka čast i samo napred!), imam i ja jedan predlog:

Izraelski A-4 Skyhawk u 1/72

Nedavno sam tražio dekale po netu, ali je izbor baš mršav...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

dragan_mig31

Hvala vam.Nemogu ovako runapred da jos bilo sta otkrijem samo mogu reci da je sve moguce :) Strpite se do kraja leta bice jos novosti.

Pozz

komoras

oborene/oštećene nato avione 1999. u 1/72 obavezno!  :cheers
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Tomcat

Quote from: komoras on 26-05-2013, 16:11:04
oborene/oštećene nato avione 1999. u 1/72 obavezno!  :cheers

Slazem se potpuno, ali ne samo 1999., vec i one iz BiH, licno, najvise bih voleo onaj Mirage2000, jos se secam snimka kako pada...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

relja

Quote from: dragan_mig31 on 25-05-2013, 12:10:17


Dragane, a da vam ova Davidova zvezda na omotu nije malo "nakrivo" ?   :)
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"