Revell FW-190 1/72

Previous topic - Next topic

maestro

Revelov Fw-190, maketa predstavlja avion stacioniran u Italiji Maja 1944te.
Evo ga ovako "go", ostaje da mu zalepim topove (odrađeno od medicinskih igala), kojekakve antenice na donjem delu trupa (izgubio sam zadnji točak pa ne mogu da ih namestim dok njega ne nađem/odradim), bombu, još malo ispoliram staklo kabine pastom za zube, eventualno zaprljam još malo... I to bi bilo to :) Nešto malo samogradnje oko nogu st. trapa i kokpita...
Dabome, staviću i update kad nakačim te sitnice...
Rađeno četkicom i bez laka (za sada), Revell enamel boje...
Komentari, kritike dobrodošli.











milan78

Nije lose nije....isto kao i moj spoj s donje strane malo vise smirgle....inace i ovog cu odraditi!!!
Instagram-Peacockscaleworx

maestro

Večeras nove fotke... Konačno završih.
Uživao sam četkareći ovo.. Baš me interesovalo kako će ispasti tufnice.  :cheers

Warhawk

Fino ispade na kraju.
Žuta je ujednačena i dobro je ispala.

Sledeći put stavi manje gareži oko topova i izduva.
Pogledaj fotke pravog da bi video otprilike oblik i gustinu "brljoke"  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

maestro

I evo ga gotov: dodata sajla, one antenice... Topove nigde nisam mogao da nađem, a znam da sam ih u petak odložio... Napraviću druge i staviti.
Iskoristio bih ovu priliku da pozdravim roditelje, poželim mir u svetu i najavim završavanje nekih maketa koje se već dugo vuku (zadnja slika).
To bi bilo to, hvala na pažnji.










@warhawk, nisam mogao da odolim a da ne zaprljam izduve....   :zvizduc

djos & filip

Slazem se sa warhawk-om, lepo odradjeno, samo mi je prljanje....malko jace...ali i sam si rekao, stvar ukusa  ;)


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......