soviet infantry

Previous topic - Next topic

trnke

Zvezdine figure 1:72,10 figurica, uradjene za sad 2 do wash-a,ako su malo sjajne to je od blica.



trnke

nova slika naravno krov mora da se ponovo radi al .....   :D

kapetan

Postolja na kojima stoje vojnici kvare opšti utisak, treba ih sakriti ili odseći, sem ako se ne igraš sa dioramom  ;). Sve ostalo je odlično!

trnke

Slazem se za postolje ,to je bilo samo za slikanje sad je skroz drugacije i kuca i sve  :cheers

trnke


medico

Quote from: trnke on 27-05-2013, 10:57:01ako su malo sjajne to je od blica.

a onda je ovo što su maslinaste uniforme umesto khaki do tebe  :D
istraži malo pre započinjanja makete/figura ...evo ja sam ukucao "soviet uniforms ww2" i išao na images zaprepastio sam se količinim fotografija gde se lepo vidi boja na autentičnim uniformama.
oči odradi prve na licu ili bar beonjače a onda boju kože da bi izbegao buljavost figura.

trnke

Quote from: medico on 17-10-2013, 19:20:52
Quote from: trnke on 27-05-2013, 10:57:01ako su malo sjajne to je od blica.

a onda je ovo što su maslinaste uniforme umesto khaki do tebe  :D
istraži malo pre započinjanja makete/figura ...evo ja sam ukucao "soviet uniforms ww2" i išao na images zaprepastio sam se količinim fotografija gde se lepo vidi boja na autentičnim uniformama.
oči odradi prve na licu ili bar beonjače a onda boju kože da bi izbegao buljavost figura.

Hahhah i ti moras sve da primetis  :P ja to onako za svoju dusu,kad budem naucio da radim makete i diorame onda cu da pazim na boje uniformi i boje tenkova  :cheers