Lov na Tatianu

Previous topic - Next topic

nono

Zvezdina figura sa slabim detaljima.
Mat nikako da dobijem, makar par puta prelazio sa mat lakom, pretpostavljam da je krivac wash od citadela kojega sam malo nanio.
Isprobavo malo tempere na kudelji za travu i od tempere dark green dobio ovu boju na slikama.











:pilot :pilot

komoras

meni samo bode oči ovaj nagli prelaz suve i zelene trave, mislim da bi idelna kombinacija bila polusasušena trava
a ona kreće da se suži od vrha ka korenu, tako da bi mogao samo da umočiš suvu travu negde do pola (što nasumičnije)
pa da zeleni vrh zabodeš u zemlju, kada imaš tako sasučenu travu, lako možeš dodati "pečate" suve i još uvek zelene trave :)
čini mi se da takav raspored trave imaš malo oko panja
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

nono

e kolega to je to. Stalno gledam podlogu i nekako mi ne sjeda, al sam ju ipak ostavil tak kak je. Baš je preveliki kontrast, a nikaj primljeno na znanje.

trnke


Emperor

Meni nista ne bode oci, sve je dobro...Vecina ljudi kritikuje, a nije strucna da kritikuje...Plus naziv ,,Lov na Tatjanu,, imamo mi ovde kod nas jednu Tatjanu koja nam moyak pomera sa Ajnstajnom i Plankom...A ako se nekome ne dopada moj komentar, pa ni meni se ne dopada hemoterapija koju primam...

djos & filip

Meni se svidja, pogotovo ked se izadje iz ovog super macro moda.
Figura je bas verno ofarbana, drvo je odlicno. Steta sto nisi uspeo sa mat lakom, bilo bi jos bolje.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

nono

hvala.

Malo sam u medjuvremenu pokušao ubiti zelenilo trave. Moram poslikati

KuKLiNsKi

"nije strucna da kritikuje"   jer smo čoravi ili?

ako tu travu središ a je posvuda u istim bojama bit če odlično


KuKLiNsKi