Velike velike istorijske figure-razni periodi

Previous topic - Next topic

Galland

Prvo AIRFIX-ov set od šest u razmeri 1:32 DAK Pancergrenadira i jedan je 28mm komandos sa njima na slici čisto poređenja u veličini figura  :)


i meni trenutno najdraži model pod prstima
M Modelov 1:32 Poljski Husar  :)




toliko za sada ....

Kekso

Poljski husar izgleda odlično i jedva čekam da vidim nastavak... već dugo imam želju nabaviti tog od M Modela.
Imam u radu i jednog M Modelovog francuskog husara i vidim da je i na ovom konju M Model napravio loše spojeve.
Inače baš radim Orionove Poljske krilate husare u 1/72.

milten

Imam ja tog, ili vrlo slicnog, M-modelovog husara, bas sam se razmisljao da ga prodam...
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Galland

Quote from: Kekso on 03-07-2013, 19:22:08
Poljski husar izgleda odlično i jedva čekam da vidim nastavak... već dugo imam želju nabaviti tog od M Modela.
Imam u radu i jednog M Modelovog francuskog husara i vidim da je i na ovom konju M Model napravio loše spojeve.
Inače baš radim Orionove Poljske krilate husare u 1/72.
Jeste spojevi su loši ali nisu katastrofa kako to može da bude kod rezinskih modela  :)
Generalno treba da mu doradim još malko neke detalje sa greenstaff-om i prajmovanje pada za vikend.
Quote from: milten on 03-07-2013, 21:17:34
Imam ja tog, ili vrlo slicnog, M-modelovog husara, bas sam se razmisljao da ga prodam...
Nadam se da nećeš model je dobar, istina voli da troši živce pri sklapanju ali na kraju ipak bude to dobro  :D