Warhammer 40.000: Blood Ravens diorama

Previous topic - Next topic

Mika999

#30
Gotov i zadnji za sada. Cekam da mi stigne Master Relic.







Posto od samog pocetka nisam znao kuda teram sa dioramom, a figurice su dolazile i dolazile, diorama je ponovo dobila malu promenu oko polozaja figurica. Sada su svi poredjani kao da su napravili last stand obruc i stite nesto...  :super Sta cuvaju ni ja za sada ne znam, za sada je otvorena za ideje. Mogao bih da napravim da sam ram diorame budu nagomilani tiranidi ili orci, videcu... Ako ima neko neki cool predlog neka kaze. :)



Poz do sledece figurice.  :caooo

Mika999

Opet bojim drednota, ovoga puta sa malo jacim bojama kako bi se uklopio sa  ostalim figuricama. NA njegovoj ruci se vidi koliko je stara bila tamnija i bledja.



Mika999

#32
Evo obojen dredov novi trup. Necu pecate da mu lepim ispred da bi e bolje videli prelazi boja na plocama.



Ovoga puta mesao sam sa crvenom boju zlata i tako dobio blagi sjaj na najsvetlijim nijansama. Daleko bolje nego obicna mat zuta. Takodje pojacao tamnije delove braon washom, same ivice gde je najtamnije crnim washom.

komoras

ovo je još bolje nego što je bilo!  :super
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

Mika999

#34
stigao i master relic. Evo i fotke ponovo obojenog dreadnoughta sa druzinom.




zavrsen dred i postavljen


I evo ga pripremljen za dioramu, skinuta antena sa ledja.



Zadnji clan diorame koga planiramda ubacim je izmisljeni lik: Blood Ravens Primarch. To je lik od koga svi marinci chaptera vuku gene. Po loru za Blood Ravense se ne zna koji Primarch i oni su chapter koji nema homeworld i zive po flotama. Izgledace ovako:




Zuta strelica je mesto gde ce master relic stojati. On ce dati diorami onaj piramidasti izgled koji hocu.

Mika999

Stigao i Primarch. Evo kako ce izgledati diorama sa njim.



Mika999

#36
Evo kako napreduje





Mika999

Fala :)

Evo zavrsena krila i plast, sada da mu namontiram i obojim ruke i postolje na koje stoji.




Mika999

#39
Morao sam da "krilatog" podignem za jos jenim nivoom stirodura kako bi diorama dobila bolji oblik i plus da bi se lepse videli svi, cim je malo nize odma je prenatrpano ( i ovako je, ali manje... :D )




Mozda uradim od tankih zica plavi elektricitet kako bije is ovog maca gore ka nebu, ali videcu.... Da mogu i crna pera bih dodao kako lete naokolo....  :hahaha

Mika999

Ostaje samo jos mac i bolter da se sredi.




Mika999

Zalepljen master relic za dioramu i obojena onaj nivo stirodura u kamenje. Takodje i servo skull koji je prikacen za njegov backpack.









Ovo iza je stirodur ploca koju sam dodao da popunim prazninu (stirodur + lepak + kamencici + boja). Poprilicno fino se uklopila sa plasticnim postoljem na kome je Primarch