Uzice 2007

Previous topic - Next topic

Sandman

Jel ima neko od ekipe iz Uzica (Uzice, Petar II) informacije o takmichenju 26.05. ?

Raspored aktivnosti na taj dan, GDE se odrzava takmichenje, satnica,...?

Nadam se da bar neko ima neki kontakt sa organizatorima takmichenja kako bismo mogli da pdobijeo pravovremene informacije?
Treba se organizovati i za prevoz pa da bar znamo gde treba da odemo....  ::)

djnik

Ja cu kontaktirati jednog maketara iz Pozege koji je bio na Ikaru pa cu ga pitati u vezi novosti sa tim takmicenjem. Inace ako budemo isli, ja planiram da svratim do aerodroma Ponikve, nije daleko ;)

djnik

Pricao sam sa mojim drugarom iz Pocege. Zvao je ljude iz Uzica, rekli su mu da je takmicenje 26.05 u Pozoristu koje je negde u centru grada (secam se jedne ekskurzije u 8-om razredu kad smo bili u Uzicu i to je to). Rekao sam mu da kaze maketarima odande da okace zvanicno obavestenje ovde na MK, da bismo imali oficijalnu pozivnicu. A sto se tice prevoza, treba da se dogovorimo...

tripko

Da se ne igramo gluvih telefona nek neko okaci zvanicno poziv, mesto, satnicu, kategorije, pravila i slicno.
Valjda ljudi koriste internet ili mail-om sve to da posalje. Da ne bude sve u zadnji cas pa se posle pitaju zasto je slab odziv. ;)

djnik

Rekao je da ce neko okaciti a nadam se da ce to biti u skorije vreme...

Petar_II

Drage moje kolege ja jesam iz Užica ali verujte nemam nikakvog kontakta sa Užičkim klubom jer sam član kluba spiner iz Kraljeva.Klub u Užicu vodi čovek koji nema sluha za maketarstvo i upravo zato i nisam u tom klubu,nezvanično takmičenja će biti 26.maja ali dok organizator zvanično ne objavi i ja ništa ne znam.

Gusha

Izvini onda, ja sam se tebi obratio za neku informaciju oko ovoga, ali je ocigledno pogresna adresa!

Uzice

Ljudi izvinite,ja sam zaduzen da vas obavestim al za sada znam samo da je 26.Maj u holu pozorista kao i prosle godine.
Veceras je sastanak na kome ce se utvrditi kategorije,pravila i nagrade pa cu sutra poslati i zvanican poziv.
Jos jednom,izvinite na kasnjenju.

djnik

Ok, iskcekujemo izvestaj veceras. Samo nemojte da bude prijavljivanje mekata mnogo rano ujutru, trebamo mi iz drugih gradova da stignemo na vreme :)

Sandman

ako je moguce da dobijemo prijave u elektronskoj formi pa da unapred donesemo prijave popunjene za makete da se ne gubi vreme na licu mesta bilo bi extra! ;)

Gusha

Uzice, pozurite malo sa informacijom.Moramo da okacimo obavestenje, da ljudi vide to na vreme.Termin je vrlo blizu!