Revell Tirpitz 1:570

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo jedne maketice German Kriegsmarine-a...










milanco

Pa ti bas volis brodove  >:D super ti je ovaj ra bravo :o 8)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Dada

Super je... jedno pitanjce... Je ti radis muzejski primerak ili planiras da radis prljanja i ostarivanja ???

3EMYH

Quote from: Dr Raptor on 14-05-2007, 10:47:09
Super je... jedno pitanjce... Je ti radis muzejski primerak ili planiras da radis prljanja i ostarivanja ???

Za sada ce da bude 'muzejski', posto jos uvek nisam savladao 'prljanje'... Ali kad to savladam lako ce sve proci kroz izvesne vremenske nepogode...  ;D

razoxx

A ovo je cetkicom farbano jel?

3EMYH

Quote from: razoxx on 14-05-2007, 10:57:56
A ovo je cetkicom farbano jel?

Yup, jos uvek sve radim mazalicom... ;D


razoxx

e pa onda malko to razredi...i tanje slojeve....

3EMYH

Quote from: razoxx on 14-05-2007, 11:10:52
e pa onda malko to razredi...i tanje slojeve....

oki doki
Hvala!

3EMYH

Evo samo malog napretka...





Gusha

Mogao bi i "Bizmarka" da uradis, pa da stoje onako, jedan  pored drugog!Ja se palim da uzmem jednog Tamijinog u razmeri 1:350, ali moram da smislim gde da ga posle stavim!

3EMYH

Quote from: Gusha on 16-05-2007, 11:28:41
Mogao bi i "Bizmarka" da uradis, pa da stoje onako, jedan  pored drugog!Ja se palim da uzmem jednog Tamijinog u razmeri 1:350, ali moram da smislim gde da ga posle stavim!

Hocu, cim naletim negde na njega. Revell je izbacio 1:570, ali ne mogu da ga navatam nigde....

a 1:350 ti ispadne oko 720mm...

Srdjan

Hajde pogledacu danas da li ima kod mene u knjizari, bilo je do skoro pa ce ti javim veceras (mislim na bizmark). Naravno ako kupis tamo dobijes popust 20 %  ;)

3EMYH

E super!!! Aj vidi pa mi javi (i cenu) da znam koliko kinte da uzickam...  ;D

Srdjan

Quote from: 3EMYH on 16-05-2007, 13:01:52
E super!!! Aj vidi pa mi javi (i cenu) da znam koliko kinte da uzickam...  ;D

E sad sam dosao sa posla...moram te razocarati, nema vise bizmarka...  :-\ inace bio je po istoj ceni kao u mercatoru. Kapiram da ce opet stici, samo kad  :-[  :-[  :-[ bog zna  :D  Eto toliko...