Ju-88 1/48 (Cyber hobby)

Previous topic - Next topic

Santacruz

Definitivno ne poslednji Junker 88... Cyber hobbijeva maketa sa malo extra aftermarketa...












matilda

mnooogooo lepo ispade ovaj tvoj avion.
izbor boja je za 5+
jako lepo izgleda ova slika spreda, vide se detalji u motorima, mrezice, cuda , svasta nesto, pa se jos providi kroz kabinu pa se vidi i tu nekih detalja...
ma skroz lepo uradjeno, ispala je maketa pravo...

stevan

flanker

Svaka čast!! Prelepo odrađena maketa sa po meni najzanimljivijom šemom.  :mjetal
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

miloskontra


Warhawk

Odličan!
Totalno ludilo šeme samo pojačavaju te zmijuljice dole  :super
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Smajser

Fenomenalna maskirna sema i jos bolji rad. Svaka cast!Praznik za oci.

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Kerber

Kuku sto je dobar!  ;)
Retko sam ih vidjao po forumima u ovoj boji, pa jos sa ovim zmijuljcima ("wellenmuster" ako me secanje sluzi)...a odlicno tako izgleda.
Opasan finish, odlican izbor makete ...sta vise da kazem?!? Jos uvek vracam palu vilicu na mesto! 8)

Miroslav

Odlican i zanimljiv rad. Farbanje za cistu desetku! Samo mi reci jesi radio neki fejding na kraju?

Profa

Maketa viđena uživo par puta - poslednji put na Novogodišnjem kupu prošle godine:


Velemajstorija, nema šta :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

Santacruz

Quote from: Miroslav on 16-10-2013, 20:51:04
Odlican i zanimljiv rad. Farbanje za cistu desetku! Samo mi reci jesi radio neki fejding na kraju?

Ne znam da li bih mogao reči fejding. Uvjek kod svih maketa na kraju (prije poslednjog nanosa finalnog laka) namješam veoma razrjeđenu osnovnu boju i idem sa tome preko cjele makete. Tako "izblendam" i ubijem bjelinu na dekalima. Najteže je bilo farbanje zmijulica...




Zoki969

Izvanredno u svakom pogledu !
Svaka cast !!!!!!

medico

Bravo, vrlo pedantan rad kako na sastavljanju tako i na farbanju i riveti su dobri.
"Talas-mustra" odlično izgleda na donjim površinama . Gledajući i Albatrosa vidi se da je tvoj stil "factory fresh" , za oznake preporučujem pogotovo za 1/48 (ovo nije reklama ) www.maketar.com i njegove kabuki maske za farbanje  , upravo dovršavam jedan Me109...vrhunski mazohizam ali su efekti :mjetal

nenobl

prelijep rad! za farbanje ti svaka cast! predivno je ispalo! sve cestitke!

zivorad