Italeri 1/72 Sukhoi Su-34

Previous topic - Next topic

nenadwebivi

Vidim i ja da sam preterao malo :/ vazi, cekam :)

milan78

Moje misljenje je slicno,ono dole zamazano popravi nije bas to tako u stvarnosti.Nos-ono sto si naglasio oko panelizacije kvari utisak.Jer si lepo uradio sve.Generalno vidi se trud.Ako nije farba na nosu vec wash skini to polako.
Instagram-Peacockscaleworx

nenadwebivi

Ono dole zamazano a i naglasane panelizacije za nosu su wash, e sad kako ja to da skinem, nisam imao iskustva sa tim do sada pa ne znam bas kako da skinem  :headbang , i da li to nece ostetiti boju ?   :think   :cheers

milan78

Jel na vodenoj bazi ili si kupio neki uljani wash?Ako je uljani mozda razredjivac i stapic za usi....mada sumnjam.Jesi lakirao preko washa i ako nisi koja je boja nos posto vidim miksovo si i akrile i uljane kako koja boja?Mozda samo da prefarbas oko tih panela lagano sa malo boje na cetkici ali da bude razredjena da se ne bi videli tragovi cetke.Plus i ako se bude malo naziralo ispod farbe to sto prefarbas dodje onda kao pre shadeing.... :cheersGeneralno vidi se trud i napredak od cini mi se mig 23 koji je mogao bolje.
Instagram-Peacockscaleworx

nenadwebivi

Jeste Vallejo, nisam lakirao preko wash-a, a na nosu je akrilna boja, mix neki :) moga bih i to da uradim onda :D  :headbang   :pilot moram da uploadujem slike JSO mi-24 sto sam odradio i sad trenutno u radu Italeri 1/72 Mig-29 UB :)

milan78

Pa vallejo je na vodenoj bazi zar ne?Skini sa malo alkohola na stapicu za usi ili cistom vodom probaj.Sta znam.Ako nece farbaj oko panela.Da ponovim dobar je to rad,probaj da se fokusiras na jedan po jedan model.Znam,slatko ti ali pokusaj da se odupres i polako radi.Kasnije pocni da radis simultano dva ili vec koliko modela.Mozda ima neko bolju ideju sta i kako oko washa ali ostalo je sasvim pristojno.
Instagram-Peacockscaleworx