MiG-21r Condor 1:72

Previous topic - Next topic

zivorad

Malcice sam vezbao na svima nam dobro poznatoj Condor-ovoj maketici za Zvezdinu maketu koju cu takodje raditi kao r varijantu. Klasika - cetkicarenje i dekali iz viskova. Sugestije dobrodosle  ;)






FLY BY WIRE

odlican migonja...jos kad se uzme u obzir da je kondor... :cheers

Tomcat

Slazem se, obzirom da je Kondor, super je ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Ovaj ti je jedan od najboljih do sada :) nije los uopste :)

milan78

Instagram-Peacockscaleworx

flanker

Auu ala je čist !!

Jedino ti malo kod izduva čini mi se zadrhtala ruka. Ovako deluje lepo.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Kerber

Bravo! Super si ga sredio, cim je nmf ovako lepo ispao.
Ove dodatke na krilima i podvesni kontejner sa izvidjackom opremom si sam pravio ili je to rezinski dodatak?
I koja je ovo silver farba? Proizvodjac?

Nemsy_29

Odlican mig, najbolji tvoj do sad  :)

Quote from: Kerber on 01-12-2013, 16:06:07
Bravo! Super si ga sredio, cim je nmf ovako lepo ispao.
Ove dodatke na krilima i podvesni kontejner sa izvidjackom opremom si sam pravio ili je to rezinski dodatak?
I koja je ovo silver farba? Proizvodjac?

Ide uz kondorovu maketu  :)

zivorad

#8
Quote from: Kerber on 01-12-2013, 16:06:07
Bravo! Super si ga sredio, cim je nmf ovako lepo ispao.
Ove dodatke na krilima i podvesni kontejner sa izvidjackom opremom si sam pravio ili je to rezinski dodatak?
I koja je ovo silver farba? Proizvodjac?

Kombinovao sam neke viskove  ;)  kontejner i senzori na krilima su iz same Condor-ove makete ( naravno iz R pakovanja u drugim pakovanjima ih nema  >:( ), par antena na krilima i pod trupom je u samogradnji, rezervoari su od Fujimi-jeve makete, rakete i ceo kokpit je iz Zvezdinog bis-a jer se uz maketu dobijaju i delovi za pfm ( kokpit, pito cev... ) koji se mogu iskoristiti za r varijantu. Boja je Humbrol 27002 ( polished aluminium ) mozda malo vise sljasti nego sto treba ali je zakon.