Hasegawa RF-4E, 1/48 HAF Special

Previous topic - Next topic

mcaslav

Eto,

konačno je završen. Posle jako dugo vremena, uspona i padova, projekat je doveden do kraja...

Iskoristio bi priliku da se posebno zahvalim Srđanu Milenkoviću, Ljubomiru Perišiću i Maji Savić na nesebičnoj podršci i pomoći oko nabavljanja raznog materijala iz Engleske i Amerike.

Medico i AG02, hvala na "otvaranju očiju" u mnogo prilika gde je posao baš zapeo. Hvala i svim forumašima na podršci i savetima koje su pruižili, a i na strpljenju ;)

Naravno, zahvalio bi se i Jorgosu Atanasiadisu, na nesebičnim savetima i obilju foto materijala koji su korišćeni kao reference u izradi ovog modela.

I would like to express special gratitude to Mr. George Athanasiadis for generous advice and photo material used as reference during this build.

Slede slike... Svi komentari, kao i do sada, su dobrodošli....












:cheers
Ništa nije toliko neizbežno kao greška na koju je došao red!

Goran A.

Sta ima da se doda? Pored onolikih pehova i  truda da se prevazidju, bas nista!
Odlicna maketa, mnogo toga izgleda bas realno, pogotovo domaci eceraj. Vredelo je.

Kerber

Mrak batice, mrak!  8)
Bas je dobar, ima "dusu", vidi se koliko je truda ulozeno. A imalo se sta i videti tokom gradnje...edukacija za nas sa manje iskustva u "plekovima" (eceraju) pa jos domacem, razne zezancije, usponi i padovi. K'o i u zivotu...zato i volim maketarstvo uopste.
Al' volim bre, jos vise, kad na forumu dodje do eksplozije dobrih maketa, k'o sto je u zadnja 2 meseca bilo....tako i treba! Da covek ima stvarno na sta da "pari oci".
Aj' sad kad si u elementu, daj jos nesto ovako nesvakidasnje.  ;)

kapetan


milan78

Pratio sam u radu,jako,jako studiozan rad i puno tehnikalija za nas manje napredne!!!Odlican fantom meni omiljene avijacije jedne nato zemlje! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

dragan_mig31

Kad se ovo vidi uzivo utisak je mnogo bolji nego na slikama.Vrhunski rad i vrhunska maketa :) svaka cast.

Cexx206

hooooooouuuuuuu konacno, svaka cast pre svega na strpljenju i zelji. Makata je vrh, eceraj, farbanje :headbang. Stvarno nemem reci alal vera :cheers
Ovo je maketa koja je po meni ispunila i objasnila neke stvari, i po meni najbolja u 2013  :deadhorse :god
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

FLY BY WIRE

reci su suvisne za ovako nesto...svaka cast... :bravo :god

Skyrider

Po mom skromnom misljenju, najbolja maketa ove godine :) Svaka cast  :pilot

Janjic

凸(¬‿¬)凸