Hoker Hariken Br2347

Previous topic - Next topic

deksiko

Pozdrav svima!
Zavrsio sam konacno i trobojni Hariken Br.2347 koji sam malo "postario", nadam se uspesno.
Inace iako sam vec uradio trobojni 2336 ova sema na 2347 mi se dopala pa sam uradio i taj.
Fotke sam postavio na:
http://s1283.photobucket.com/user/deksiko/library/Hoker%20Hariken%20Br2347?sort=3&page=1
Inace u radu je i italijanski hariken ex. VVKJ Br. 2337, pa kad budem slikao postavicu i te fotke.

relja

Ono su bili tvoji Harikeni u nedelju na Kup-u?

Skidam kapu!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

airsuba

Ove papirne makete su ti stvarno odlične, što bi se reklo - ne izgledaju kao papirne  :super

... al' pošto si najavio i treću hteo bih da ti skrenem pažnju na jedan problem u konstrukciji na oba trobojna Harikena - presek trupa od krila prema repu nije dobar, kod tebe je trup okrugao (tačnije u obliku broja 0) a zapravo treba da dole bude ravno (tj. recimo kao zaokrenuto slovo D)

Verovatno je potrebno samo da malo doradiš ona unutrašnja rebra u konstrukciji makete.

Ovako je kod tebe (imaš ucrtan panel tačno gde treba da je 'ivica')



a ovako na avionu (pokušao sam da nađem odgovarajuće slike)




deksiko

Hvala kolega na sugestiji.
Moracu to da popravim.
Pozdrav!

deksiko

Inace tri harikena su bila u proslu nedelju na kupu: br 2306, 2336 i 2347, fali jos jedan pa imam odeljenje harikena.