Bf 109e edvard 1/48

Previous topic - Next topic

Noless

Poz kolege, posle nekog vremena evo i mene. Poceo ovaj projekat pa kako nisam expert za wwii, valjala bi mi i pomoc. Do sada sam dosao doovde pa bi mi kritike i saveti dobro dosli, pogotovu medicovi jer je objasnio sa njegovim emilom (bez omalozavanja drugih kolega)... Evo slika, pa pucajte!





relja

Sudeći prema bojenju motora, obećava :)

Vidi se neki trag lepka na spoju krila i trupa. Jel' to nastao neki problem ili samo fotografija zavarava?
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

medico

lepo napreduje dobar je kokpit sa tim ecerajem ! ja sam bio malo skeptičan u početku nakon iskustava sa Bf108 Taifun, ali emil je druga priča odlično se uklapa . nemam šta da zamerim do sada  :caooo

Noless

Nakon nekog vremena ponovo je aktuelan.
Prepravljen je motor (inicijalno nije bio crn pa najise zato).

Ovarban je prvom od trobojne seme. MM RLM65.
pozz





Noless

mali update.
ofarbana splinter camo. boje MM RLM 02 i 71.
naravno svi komentari dobrodosli.



mos


medico


ODLIČNO IZGLEDA ! samo nastavi tako  ;)

Noless

'фала торима  :mjetal

Pedja

Одличан,сенчење панела за највишу оцену.


Janjic

凸(¬‿¬)凸

matilda

Tako tako, samo nastavi.
odlicno izgleda, tako se to radi.
stevan

relja

Biće ovo jedna vrhunski urađena maketa.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Noless

legli dekali...
boja na dekalima je malo jaca u odnosu na camo, pa cu to srediti uljanim bojama kako bi avion bio "unificiran".









Noless

Da li neko zna za sta sluzi poklopac (plavo-beli dekal) na desnoj strani polutke iza broja 11?