Messerschmitt Bf-109 E4, Airfix, 1/48

Previous topic - Next topic

Pedja

Дуго нисам ништа радио на овој макети,тренутно стање: прајмовано  и спремно за даље молерско фарбарске радње.



Неколико слика тока израде, доста проблема са налегањем задњег стакленог дела поклопца кабине.

         

Pedja

само молерај...






..наставак следи...

Ćomi

Dobra farbarija   ;)
Kojim si bojama isao ?
Imam neku Stuku koja ceka farbanje pa mislim ovih dana da je zavrsavam...

pozz,
Comi
No signature.

Pedja

RLM 65  Mr Color
RLM 71  Mr Color
RLM 02  Vallejo + malo zelene

Kerber

Odlican napredak!
Nema sta da te zezbe vise...samo teraj do kraja!

PS. Comi, ove boje tesko da ce ici na Stuku...samo 70/71/65...RLM02 nemoj.

relja

Super izgleda, samo nisi nam prikazao ono glavno - kamuflažu na trupu koja se jedva nazire.

Koja je ovo Airfix-ova maketa, tj pakovanje, u 1/48? Zbog kamuflaže i označavanja...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Pedja

Кутија, Галандов авион би требао да буде на крају



Камуфлажа са стране...




relja

"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Ćomi

No signature.

Pedja

Завршено 99% радова, још антена и неке ситнице  и ето нас у "готовим макетама" за сада овде.






Bojan Ue

Sjajan Emil, dopada mi se kamuflaza i motling po trupu, jos mu samo razvuci jednu finu antenicu i pravac vitrina...  :super


kapetan

Radio sam istu maketu (imaju slike u galeriji), i bio sam zadovoljen uklapanjem. Jedino su dekalčine predebele. Ovaj tvoj je odličan, lepo mu stoji posvetljenje između linija panela!

Kerber