STALKER

Previous topic - Next topic

Starac sa planine

Quote from: AG02 on 23-02-2014, 20:03:18
Mozda drvo da se pomeri par centimetara prema vozilu da ne stoji bas ispred cuprije.

U Zoni sve može! Drvo je poraslo POSLE nastanka Zone, otuda ispred ćuprije. Da se ja pitam, ja bi ga turio KROZ ćupriju  ;)

Ovde fali još malo ostataka civilizacije, neki razlupani trafo, slomljena bandera ili tako nešto, i naravno da je zaraslo i propalo skroz...
Na ovome svetu, mogu da kažem što se dešava, to nije istina...

Goran A.

Izgubio sam Zonu iz vida!

miloskontra

Svaka cast bice odlicno

Smrki

Hvala na komentarima.

Jeste drvo malo cudno postavljeno ali s' obzirom na tematiku moze da raste i iz brdm-a, kao sto je objasnio kolega Starac sa planine.

Pripyat 2010:


@medico: Stavljam eksere obavezno!

@Starac sa planine: Potpuno te razumem, ja kad sam pravio spisak sta bi sve stavio na dioramu, ispalo je da mi treba baza od 500x500 a ne 200x200. Bice tu jedno zardjalo bure od 200l ispred rogoza u vodi, sajla kojom su pokusavali da izvuku brdm, verovatno cu da bucnem jos ponesto od restlova sto imam u vodu ili na obalu ali za neke vece objekte jednostavno nema mesta.



S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

medico

#19
dobar efekat bi bio da nivo vode bude malo niži a da na vozilu uradiš nivo ili 2, 3 kako se vodostaj spuštao

http://www.beaumontenterprise.com/news/article/Are-we-facing-another-drought-4023224.php#next

Smrki

Quote from: medico on 24-02-2014, 12:01:02
dobar efekat bi bio da nivo vode bude malo niži a da na vozilu uradiš nivo ili 2, 3 kako se vodostaj spuštao

Odlicna ideja, samo da vidim kako bih to mogao da realzujem, mozda bi moglo pre finalnog sloja vode da se odradi uljanim bojama?
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Smrki

Pozdrav svima!
Evo malog napretka. Zapetljao sam se sa tockovima koji su mi oduzeli vise vremena nego sto sam mogao da pretpostavim. Na kraju mislim da se trud isplatio. Radio sam im svasta, od paljenja brenerom do nanosenja Valejo Cracle mediuma. Na ovom sto naleze na beton sam dodavao i Bluetack oko dela koji je u dodiru sa betonom. BlueTack ovako obojen i izlakiran deluje dovoljno fiksiran tako da mislim da se nece promeniti vremenom.






Na mostic sam na Medicov savet dodao "eksere" od tanke bakarne zice:


Obojio sam i dzukca, ovo je treca verzija! Uzivo izgleda definitivno bolje al sta je tu je:





Bure zuto da malo razbije monotoniju, jos je u fazi sjajnog laka:



Toliko za sada, sledece je farbanje figure pa potapanje u alkohol......pa tako nekoliko puta dok ne zalici na nesto!

Uzdravlje
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Mikoyan29

Druze, ovaj efekat ispucale gume je odlican!
Samo cepaj, bice ovo vrhunska post apokalipticna dioramica  :pilot
MK "Oluj"