Takmicenje Beogradski Pobednik

Previous topic - Next topic

3EMYH

Ljudi, jel kasno sad da se prijavim za posetu Batajnici?

tripko

najbolje da posaljes mail organizatoru pa ako moze moze, mada tamo su jos uvek partizani D:)

airbamby

Koliko sam razumeo odlazak na Bataju je u sopstvenoj reziji u smislu prevoza...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

3EMYH

Ko je uopste organizator? Jel zna neko koji mail?

tripko

imate na pocetku topica sve informacije, za prevoz sigurno je parola snadji se

3EMYH

Quote from: tripko on 25-06-2007, 16:47:38
imate na pocetku topica sve informacije, za prevoz sigurno je parola snadji se
Hvala, nasao sam. Coravi nije video!!! :D

Sandman

samo josh jedna mala pomoc za one koji nisu iz Beograda, a ne znaju gde ce se odrzati takmichenje:



kliknite na sliku da se mapa uveca - lokacija Udruzenja novinara Srbije gde se odrzava "BGD Pobednik" je oznachena brojem 1 u plavom kvadraticu...

Petar_II

Sandmane mogao si samo da ucrtaš beograđanku na karti jer za one van Beograda je odličan orijentir,i ako može da se navede da li ima parking u blizini i gde?

Sandman

Quote from: Petar_II on 25-06-2007, 20:24:41
Sandmane mogao si samo da ucrtaš beograđanku na karti jer za one van Beograda je odličan orijentir,i ako može da se navede da li ima parking u blizini i gde?

evo prepravio sam...

- crveni krug izmedju Masarikove i ulice Kralja Milana (oznachen slovom B) predstavlja Beogradjanku - najvishu zgradu u Beogradu - ne mozete je promashiti ;)

- plavi krug sa druge strane Masarikove ulice (oznachen slovom P)  predstavlja javnu garazu gde mozete parkirati svoja vozila...verujem da bi u subotu trebalo da bude slobodnih mesta za parkiranje  ::)

do Udruzenja novinara odatle nema bukvalno ni 5 minuta peshke...

zmaj

Kao i sto sam Vam obecao dostavljam Vam prijavnicu:

http://www.sendspace.com/file/d67c4l

Takodje Vas molim da donesete i vase druge makete a ne samo one  sa kojima zelite da se takmicite, naravno obavezno ponesite makete u radu.

Zbog velikog interesovanja dacemo sve od Nas da i ostale zainteresovane povedemo sa nama u Bataju...

airbamby

Quote from: Petar_II on 25-06-2007, 20:24:41
Sandmane mogao si samo da ucrtaš beograđanku na karti jer za one van Beograda je odličan orijentir,i ako može da se navede da li ima parking u blizini i gde?
Parking garaza u Masarikovoj ulici(to je mala ulica kuja je ispod Beogradjanke i izlazi na Resavsku)...
Za sve koji dolaze a nisu upuceni,obratite paznju gde se parkirate jer u Beogradu postoji sistem Zonskog parkiranja u krugu dvojke koji ukljucuje i ovaj deo grada.Parkiranje se naplacuje subotom do 14h(kupovinom karte za parking ili SMSom i vremenski je ograniceno) nedeljom je besplatno.Preporuka je da se parkirate u garazi u Masarikovoj.Pozdrav svima...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

zmaj

Samo da Vas obavestim da nam dolaze takmicari i iz sledecih zemalja:
Grcka  6
Hrvatska  4
Madjarska 2
Poljska 2
Ceska 1

Ovo je potvrdjeno za sada,
Sto se tice buvljaka,

Karaya   Poljska
Extratech  Ceska


Pozdrav,

Bane


medico

jaooo Bane , dushmane na svu ovu skupocu ti dovodish extratech i karaju  :D

tripko

ako nista imacemo za tow calbe od karaje. ;D

tripko

#29
Posto organizator trenutno uredjuje prostor za takmicenje, javljeno mi je  da vam prenesem da se za batajnicu
krece najkasnije u 11h. za nas je rezervisano vreme od 11h-14h stoga smo uslovljeni da se tada pojavimo. Nije do organizatora nego do vojske koja je tako nalozila. I ide se u depo vojnog muzeja na batajnici. ko zna sta je to.
Znam da ovo nije lepa vest da se ovako rano ide u batajnicu pogotovu neugodno za ljude koji nisu iz bgd a prijavili su se morace da pozure da stignu, a sto se tice prijava to verujem mozete i posle posete batajnici.
poz

Molio bih da se uzdrzite kometara ako imate pitanja telefon organizatora imate na pocetku ovg topica mu se lepo obratite.