1:72 Zvezda MiG-21Bis

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketu sam radio oko 14 dana sa malim pauzama.Cisti OOB.Dodao sam pojase u kokpitu,detalje na pitocev i to je to.Farban je Tamiya uljana chrome silver i mogu da je pohvalim posto se susi za 2-3 minute a moze da se pipa nakon 5-6 minuta bez ostavljanje otiska.Lakiran je sa 50% mat i 50% glos mesavina.Dekali su model maker i nisu bas naj naj ali uspeo sam da ih dovedem u redu.Maketa je malo vise zaprljana za NMF ali na slikama koje sam video poljski migovi su jos vise zaprljani.














milan78

Jako dobro,taman je!!!Udari mu rakete.... :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Nemsy_29

Mogao si malo da nijansiras izduve, a definitivno srebrnim maketama ne stoji prljanje

zivorad

E to je stari Dragan  ;)    Sto bi rekle komsije Vranjanci " IZEJA SI GA"   Prljav ili ne bas mi se svidja  :bravo


djos & filip

LEP, vrlo lep migonja

pozdrac

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

djnik

Odlican MiG! Pedantno uradjeno. Svidja mi se ta Tamijina srebrna boja, deluje bas verno.

zobo

A evo još jednog Dragančetovog migonje :super Super uradjen  :bravo :cheers

viper

Odlican.Koji je ovoporedu MiG-21?

dragan_mig31

Hvala vam.Valjda oko 40-50 i neki :D

Svidzaju mi se ti Zvezdini MiGovi. Jesu malo osnovni ali su pristojni. Jedino mislim, da si zaboravio, da mu malo naostris nosni konus.

dragan_mig31

Hvala druze.NIsam ostrio konus nije bilo vremena.Morao sam da ga zavrsim nabrzinu za jednog lika.Inace zvezdini migovi su zakon.Uradio sam ih preko 10 i radicu ih sigurno puta 5x toga :D