Highway to the danger zone part 10- Revell F-14A VF-51, VF-111

Previous topic - Next topic

Tomcat

Posle decembra 2012, nastavljam svoju ''seriju''  HIGHWAY TO THE DANGER ZONE. Ponovo, naravno, Revell F-14, A verzija, sa oznakama sister squadrons CVW-15, VF-51 i VF-111. Doduse, VF-111 je u ovoj manje atraktivnoj semi sa oznakama koje su Sundowners-i nosili krajem 70ih, eposdredno po trazniciji sa F-4 na F-14, nosac aviona USS KITTY HAWK. VF-51 je iz nesto kasnijeg perioda, USS CARL VINSON. Boje su MM, dekali FCM (VF-111) i visak od Academy makete (VF-51). Moram priznati da sam se pribojavao u vezi Academy oznaka koje su, ipak, odlicno legle, bez I najmanje problema.

Posto nisam pronasao sliku NL203, otprilike odgovara I NL 201



NL100



Makete






























Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zolle

Standardno dobri Slobo ! Iznenadio si me sa ovim VF-111, ja sam mislio da su oduvek imali zalazece sunce na vertikalcima   :think
Dokon mozak, djavolja igracka !

zivorad

Trebalo je da skrenes desno kod Albukerkija  ( HIGHWAY TO THE DANGER ZONE )    >:D 

ali...  onda ne bismo imalo ove sjajne makete pred nama

svaka cast i samo nastavi tim putem   :bravo :bravo :bravo

KuKLiNsKi

zar nema na slici 100-ica crne/tamno sive nacionalke ispod kokpita?

milan78

Jako dobro....volim ovog macka.I poveci su i jos dva.... :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Quote from: KuKLiNsKi on 31-03-2014, 10:23:57
zar nema na slici 100-ica crne/tamno sive nacionalke ispod kokpita?

Zbog blica deluju svetlo, inace su tamno sive
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Kerber

Ti kad ih izbacis...super su oba!  ;)
To je kad ti se navikne ruka na ove makete, pa samo stancujes!

nenobl

jako lijepi radovi... samo zasluzuju malo bolju fotografiju.. malo vise svijetla! da se to vidi kako dolikuje! :)
prelijepo izgledaju ovako... volio bi samo da si pre i after shadingom dobio onu "modrinu" sive NAVY aviona... super radovi!

Tomcat

Quote from: nenobl on 01-04-2014, 23:11:55
jako lijepi radovi... samo zasluzuju malo bolju fotografiju.. malo vise svijetla! da se to vidi kako dolikuje! :)
prelijepo izgledaju ovako... volio bi samo da si pre i after shadingom dobio onu "modrinu" sive NAVY aviona... super radovi!

Lose fotogrfije su moj zastitni  znak  :D Sto se tice ''modrine'' ona se manje uocava kod ove gull gray sive, kod low vis aviona cu je svakako vise istaci, hvala u svakom slucaju
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...