Soko Super Galeb G-4 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Obavezno sredi prelaze.Koje su ti ove boje?

Adrijano1776

Pozdrav svima
Imate pravo ipak je boja dobro pobjegla..
@Dragan: to su MM 1721 meduim gray  i 1710  dark green   ali sam se malo igrao sa fejdanjem i preshading.
boje su uzete po uputstvu od Lift here : G-4 flight test dept

PELE

Malko samo popravi kamuflažu i to je to, odličan !  :cheers

Adrijano1776

Pokusaj broj dva...
Pati me nesto AB(nakon servisa kompresora zahebava) pa se konstantno javlja taj tzv overspray...
Da li da ga probam izvuci kistom ili da ostavim??
Ne da mi se nesto freehand..



relja

Ima i treće rešenje - tanka četkica i pažljivo popravljanje sa minimalnom količinom boje (tamnije, u ovom slučaju zelene).
Posle lakiranja se ne primeti. Meni je pomoglo više puta.
Najbolje da probaš na nekoj "eksperimentalnoj" površini.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

KuKLiNsKi

#20

Janjic

Ima i četvrto rješenje, pošalji ga meni  ;D

Šalim se, držim ti fige  :super
凸(¬‿¬)凸

Adrijano1776

Pozdrav Drugari
Eto radovi idu dalje..
Prvo dekali i stancils..(oni koji su radili ovo izdanje znaju koliko je zabavno  :lol)



Nakon washing-a




U medjuvremenu je na nekim mjestima wash malo ublazen pa ne izgleda kao na prijasnjim fotkama
I naravno po tko zna koji put ugradim pito cijev i opet pukne a s njom isto tako i boja.. :deadhorse..pa je morala nova..

Toliko za danas..update dolazi..
pozdrav
Adrijano

p.s.pitanjce: Zna li netko neki trik kako spojiti zastavu na repu,tj kad se odnaprijed gleda da je simetricna...Hvala


milan78

Nisam siguran da sam razumeo pitanje ali bojom i cetkicom,dovedes u red spojeve dekala i njihove boje.Ja tako radim kad fali delic na dekalu.Inace dobar galeb!!!!
Instagram-Peacockscaleworx

relja

Ja ne videh neki problem sa zastavom, a ni sa ostatkom makete  :super
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

Janjic

凸(¬‿¬)凸

komoras

odlično, ali skidaj tu rondelu sa levog boka živ ti ja...  :cry
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

dragan_mig31

lepo izgleda.Stvarno ona rondela kvari utisak.Ja dekal na repu uvek spojim jedan preko drugi pa presecem sklaperom.Uspe mi svaki put :D