1:72 RV Aircraft MiG-21 R

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Maketa je mnogo lepa za rad.Bez obzira sto je usis i prednje staklo van forme i izgledaju totalno pogresno.Maketa se sklaka jako lepo ako se uzme u obzir da je u pitanju SHORT RUN odlivak.Jedina frka je kako uklopiti izduva pozadi jer su napravili nenormlano glup rasklop repnog dela.Ostatak je ok.Maketa je cisti oob.U kokpitu dodje resin + Eceraj.Izvidjacki pod je resin,tankovi takodje.Farbao sam sa MM,revell i Tamiya uljane boje.lak je testors neki domaci polusjajan mix.Prljanje je tush + tecni sapun i malo sa tamiya setom D.Dekali balkan models.


















flanker

Sve je ok samo mi se čini da je sedište previše upalo?!
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

dragan_mig31

Takvo je sediste iz kutije.Nije zalepljeno tako da mogu da ga pomerim kad hocu :) ubacicu malo plastike ispod :)

milan78

Meni deluje dobar! :cheers Jos jedan mig 21 a opet drugacije malo!
Instagram-Peacockscaleworx

Vladimir

Ф89 НС

Tomcat

Srebrna je odlicna! A meni nos ne izgleda bas tako lose  ;) Ajd sad Su-7   ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

DUSAN123

Lepo ovo izgleda.Ali,nosni konus i usisnik nemaju veze sa realnoscu,nisi ti kriv vec "izvikana"RV maketa.

zero


zivorad


M@rio

Dragane,

A šta reći...Prelep, baš mi se sviđa!!!

Pozdrav,

Mario
M@rio

zobo

Jos jedan prelep migonja od naseg produktivnog maketara! :bravo :bravo :bravo

djos & filip

Sve da proizvodjac napravi i panj ti bi iz njega izvuko lepotana.
Svaka cast, prelep mig....kao i uvek.

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

boom.boom

Meni super :super! Ova srebrna mu je baš prelepo legla! Ali nos... :cry...kako su uspeli???
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

deksiko


matilda

Fino je ispala ova srebrna... bas mi se djasvi, a zivo me interesuje koju si srebrnu koristio jer igrom slucaja bas i ja radim jednog r-a pa se pitam koju srebrnu da koristim a ova tvoja izgleda skroz dobro.
padalo mi na pamet da probam da ga omalam MM chrome silver, to bi od prilike bila ta...
ali opet , nisam jos probao pa ajd da pitam...

stevan