Mwsserschmitt Bf 109 G14 (1/48 Academy)

Previous topic - Next topic

ScreenFun

Zdravo drugari
ovo je moja prva maketa na ovom forumu. U pitanju je Akademijina maketa u 1/48 sa Vallejo Air bojama, u principu je cela hemija Vallejo. Koliko vidim ovde na forumu dosta su kritikovane ali sta je tu je. Koristim ih zbog jednostavnog koriscenja. Sto se tice uklapanje islo je sasvim ok sa vrlo malo gita. U sustini evo slika pa sudite.

















To je to za sada.

mos

Dobrodosao na forum!
Odlican rad!
E sad boja, mozda je malo tamnija nijansa ali nije nesto strasno!

:cheers

kapetan

Odličan je! Gde nabavljaš podloge? Svastika je pretpostavljam odštampana i zalepljena?!

AcaDinic

Bravo sine, ljubi te tata
Napokon i ti na forumu. Odlican rad  :super, mada malo je diskutabilna (pretpostavka RLM02) boja na tockovima ali koliko vidim u sastavnici je to to.
Mogao bi i neke ranije radove da postavis jer znam da i oni nisu losi.
U svakom slucaju dobrodosao i samo tako nastavi.

ScreenFun

Hvala svima na podrsci. Postolje je rucno napravljeno od strane mog tate (AcaDinic) a svastika jeste istampana i zalepljena a, sto se tice boja to samo tako izgleda na slici tamnije uzivo je mnogo bolje.Vidim da idalje AcaDinic ne mozes da prebolis te tockove. :) :D ;D

boom.boom

#5
Sviđa mi se! A tek ANR šema e to je ono što mi se tek sviđa :love! Imam par sitnih zamerki...budže za točkove na gornjacima su ukrivo postavljene, spoj polutki tanka je baš uočljiv i već pomenuta boja felni...ali to su sitnice i uopšte ne kvare utisak o maketi :super! Ali moram da kažem da mi postolje bode oči, baš! Ne Nemačka zastava, svastika... već Italijanska trobojka, pruće-fašja, grb savoje... Šta da radim, slab sam na temu... :love
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Lud13

Prvi post pa Messer ...odlicno uradjen sa par propusta koji su vec naznaceni. Felge obavezno u crno prefarbaj a sledeci put obrati paznju na spoj krilo trup. Meni su ove oznake odavno apale za oko , mesavina ANR / Luftwaffe a poseban raritet je crna boja krsta na trupu. Jako malo messera ih je imalo.