Airbrush cleaning pot

Previous topic - Next topic

Lanmi

Pre neki dan mi je stiglo sa lucky modela:
Nedavni topik o drzacima za aribrush mi je dao ideju da potrazim nesto sto bi moglo da se primeni na mom radnom prostoru, i umalo da se opredelim za Medikovu kuku  :), ugledah ovo sto ce uraditi posao:

U kutiji se dobije tegla sa drzacem za airbrush koja ima otvor za ispucavanje viska boje i ciscenje. Posto sam veliki poklonik nitro tekucine za ciscenje ab, ovo mi je zazvucalo zanimljivo. Na poklopcu posude se nalazi i drugi otvor koji ispusta vazduh i u kome se nalazi presovani vatasti filter.

Drzac za airbrush je gumiran kao i usta otvora, tako da lepo dihtuje

I aztek i evolution su stali bez problema.

Dobije se i plasticna posuda u koju moze da se stave svi delovi i da se potope u neko sredstvo za ciscenje, kao i dva rezervna filtera. Cena: 12 koma nesto nejakih americkih dolara.
Mozda nije najneophodnija stvarcica za maketarenje ali moze fino da posluzi.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"

misa

Kako čistite ovu posudu? Da li je ostavljate sa nitrom da stoji, ili je čistite na kraju svake sesije?

sigma

Ja sam napravio 2 modela na temu ove naprave :)

Jedan od obicne tegle , a jedan od plasticne kutije renomiranog domaceg margarina :D

Jeste skromnije 100x :) ali je toliko i jeftinije ;) cim se domognem malo vremena (ko se seli, taj se ne veseli ;) ) okaci cu uputstvo pa ko je zainteresovan :)

La

Јест,ово чудо може сасвим лепо да се направи и у "уради сам" варијанти.

@misa
Ја теглу чистим на крају сваког рада.